Hodnotenie klientov:  8.8
* * * *
Autobusom Individuálne

Hotel Arena Holiday

Chorvátsko - Pula

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný a obľúbený hotel Holiday sa nachádza neďaleko od vyhľadávaného strediska Medulin, len približne 10 km od centra Puly. Oficiálna kategória hotela je 3*.  
Poloha:
asi 150 m od pláže, 1 km od centra letoviska Medulin, 10 km od centra Puly.
Hotel:
klienti majú k dispozícii recepciu, reštauráciu, priestrannú vonkajšiu terasu, klimatizované spoločenské priestory, dva vonkajšie bazény s morskou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, bezplatné nestrážené parkovisko a detské ihrisko. Športové aktivity – tenis, stolný tenis, minigolf, boccia, badminton, plážový volejbal, animačné programy pre deti i dospelých. V blízkosti cca 700 m zábavné stredisko SUMMER CLUB s detský zábavný park.
Izby:
vkusne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s prístelkou, každá izba má kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor a Wi-Fi zdarma. Izby s orientáciou na park majú francúzsky balkón. Izby s orientáciou na morskú stranu majú balkón za poplatok.
Stravovanie:
 polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, počas večere lokálne čapované nealkoholické nápoje, voda, pivo a biele/červené víno v neobmedzenom množstve. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená. 
Pláž:
úzka štrkovo-kamenistá pláž s upravenými plochami na slnenie cca 150 m od hotela, neďaleká mestská piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom vhodným pre deti, ležadlá a slnečníky za poplatok.  
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:

Benátky - celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.


Ostrovy Brijuni (Brioni) - poldenný výlet loďou, príjemná plavba okolo rozmanitého pobrežia Istrie. Súostrovie Brioni patrí k národným parkom, pozostáva zo 14 väčších i menších ostrovčekov, pokrytých bujnou stredomorskou vegetáciou.


Národný park Plitvice - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.8145250000, 13.9388380000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento