Hodnotenie klientov:  8.3
* * *
Autobusom Individuálne

Hotel Selce

Chorvátsko - Selce

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel sa nachádza priamo v centre letoviska Selce a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pláž so širokou ponukou vodných atrakcií a športov sa nachádza len 50 m od hotela.
Poloha:
hotel v centre mesta Selce, len 50 m od pláže.
Vybavenie:
vodné športy na pláži, wifi, kozmetický salón, reštaurácia, recepcia, výťah, klimatizácia, TV, SAT, sušič na vlasy, telefón, masáž, á la carte reštaurácia
Hotel:
má recepciu, výťah, reštauráciu, reštauráciu a la carte – pizzeriu na pobrežnej promenáde, kozmetický a masážny salón, aperitív bar. Wi-Fi na recepcii zdarma. Parkovisko s obmedzenou kapacitou zadarmo pre hotelových hostí.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (gauč vhodný pre dve deti do 6 rokov) a francúzskym balkónom s bočným výhľadom na park (za poplatok), alebo dvojlôžkové podkrovné izby bez prístelky a bez balkóna. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, sušičom na vlasy. Detská postieľka na vyžiadanie a za poplatok 5 EUR/deň – platba v hoteli.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov (z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená).
Pláž:
štrkovo - kamienková pláž s detským ihriskom, šmykľavkou, trampolínou a možnosťou vodných športov, ležadlá a slnečníky za poplatok.
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Vrbnik - plavba loďou na ostrov Krk. Návšteva historického mestečka postaveného na skalnom útese. Úzke uličky pozývajú k romantickým peším prechádzkam a návšteve miestnych vinárstiev a vinoték.

Ostrov Rab -plavba výletnou loďou na ostrov Rab. V historickom jadre mesta Rab môžete navštíviť reštaurácie, kaviarne, umelecké galérie a obchodíky so suvenírmi.

Národný park Plitivce - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.

Fish Piknik - celodený výlet loďou pozdĺž pobrežia, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami: Poreč, Vrsar, Limski fjord, Rovinj a Crveni otok spojená s kúpaním sa. Na lodi sa podáva obed - ryba a domáce víno.


Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


SELCE

Nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti mesta Crikvenica (asi 3 km). Potápačské centrum so školou potápania, upravené pláže a tradične dobré služby lákajú turistov už dlhé roky. Vďaka čistému vzduchu a moru sú známe aj ako klimatické kúpele vhodné na liečenie srdcových, reumatických a dýchacích ťažkostí.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.1565990000, 14.7196190000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento