Hodnotenie klientov:  8.7
* * *
Autobusom Individuálne

Apartmány Dalmacija

Chorvátsko - Vodice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Apartmánový komplex so záhradou a bazénom situovaný priamo na pláži v časti Srima. Od pláže ho delí iba plážová promenáda. Do centra Vodíc, ktoré je vzdialené len 2 km, sa dá dostať pešou prechádzkou po plážovej promenáde alebo pohodlne i turistickým vláčikom. V okolí apartmánov je viacero reštaurácií a kaviarní. Obchod je vzdialený asi 150 m.
Poloha:
10 m od pláže, 2 km od centra Vodíc v časti Srima.
Ubytovanie:
záhrada s bazénom so sladkou vodou pre dospelých, detský bazén, sprcha, slnečníky a ležadlá na opaľovanie pri bazéne zdarma, 2 grily s posedením. Možnosť Wi-Fi pripojenia na spoločnej terase. Apartmán 4+2 (vhodný pre 4 až 6 osôb) - dve oddelené dvojlôžkové spálne, kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, SAT TV, kuchynským kútom a chladničkou, balkón s posedením, bočný výhľad na more. Parkovanie je možné v blízkosti apartmánového domu alebo v podzemnej garáži (za poplatok, nutná rezervácia vopred).
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
pekná upravená kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre rodiny s deťmi.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Vodice
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7483242418, 15.7953313214)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento