Hodnotenie klientov:  8.3
* * * *
Autobusom Individuálne

depandance ARAUSA

Chorvátsko - Vodice
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Depandance hotela Punta - Villa Arausa sa nachádza v obľúbenom stredisku Vodice v pešej dostupnosti centra a zároveň neďaleko pláže. Svojimi službami uspokojí aj náročnejších klientov.
Poloha:
asi 100 m od skalnato-kamenistej pláže s upravenými plochami na slnenie a 200 m od ďalších menších štrkových pláží, asi 5 minút od centra Vodíc.
Vybavenie:

animačný program, fitness centrum, lobby, bazén, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia, TV, SAT, sušič na vlasy, wellnes, spa

Hotel:

komplex pozostáva z hotelovej hlavnej budovy a vedľajších budov – depandance – kde sú iba izby. Všetkým klientom je v hlavnej budove k dispozícii hotelová recepcia s Wi-Fi pripojením zdarma, reštaurácia, lobby bar, kaviareň, wellness centrum, fitnescentrum, vonkajší bazén s morskou vodou a ležadlami za poplatok, bar pri bazéne. Hotelové parkovisko za poplatok.

Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, minibar, telefón, SAT TV, balkón. Izby orientované na more sú za poplatok.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetu v centrálnej reštaurácii hotela Punta, obedy za príplatok.
Pláž:
skalnato-kamenistá s upravenými plochami na slnenie, v blízkosti menšie štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.     

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7529830000, 15.7724760000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri