Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne Autobusom

Depandansy Flora/Madera

Chorvátsko - Vodice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Depandance Flora Madera sú súčasťou komplexu hotela Imperial. Nachádzajú sa v tesnej blízkosti kamienkovo-štrkovej pláže a blízko centra, ktoré je vzdialené približne 1 km. Celý komplex je situovaný v krásnom píniovom parku v pokojnej časti obľúbeného strediska Vodice.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

 

Poloha:
depandance len 50 m od pláže, hotel Imperial 100 m od pláže a približne 1 km do centra strediska.
Hotel:
Hotelový komplex tvorí hlavná budova hotela Imperial, ville a depandace. K dispozícii sú recepcia s trezorom zdarma, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, kaviareň, aperitív bar s terasou, obchod so suvenírmi, TV miestnosť, slnečná terasa s barom, snack bar a fast food na pláži. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Imperial vrátane fitnesscentra, zrekonštruovaného vonkajšieho bazéna s detskou časťou so sladkou vodou a krytého bazéna (v lete uzavretý). Ležadlá pri bazéne za poplatok (cca 3 EUR/deň). Deti sa môžu zabaviť v miniklube. Počas letnej sezóny animačné programy pre deti (9.7.-26.8.). Spoločné priestory hotela Imperial sú klimatizované s možnosťou pripojenia na Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využiť parkovanie v areáli hotela za poplatok (platba na mieste).
Izby:
Jednoducho zariadené menšie klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo) s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), SAT TV, telefónom a balkónom s posedením. Klimatizácia môže byť pevná alebo mobilná. Wi-Fi pripojenie zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie (za poplatok).
Stravovanie:
raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii hotela Imperial. Možnosť dokúpiť plnú penziu.
Pláž:
kamienkovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom. Na pláži tobogan, detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty a ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku.

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.  

VODICE Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7543145797, 15.7878227438)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento