Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Naše tipy na bezproblémovú dovolenku s deťmi pri mori

Dovolenka s deťmi

Naše tipy na bezproblémovú dovolenku s deťmi pri mori

Naše tipy na bezproblémovú dovolenku s deťmi pri mori

Chcete ísť na rodinnú dovolenku s deťmi, no túžite aj po relaxe bez zbytočných starostí? Dopracovať sa k výsledku, kedy si dovolenku užijú obe generácie, môže byť komplikované. My sme pre vás prichystali niekoľko tipov, ktoré vám zjednodušia rozhodovanie pri výbere destinácie a plánovaní aktivít i výletov.

Odlišný prístup ku každej vekovej kategórii

Koľko rokov majú vaše deti? Je rozdiel plánovať dovolenku s dieťaťom do 3, do 10, do 15, ale i nad 15 rokov. Každá veková kategória má iné záujmy a preferencie a ku každej musíme pristupovať individuálne. Najťažšia organizácia nastáva v prípade, že máte viac detí z rôznych vekových kategórií.

Relax dovolenka pri mori s deťmi cez CK Turancar

Do 3 rokov – V tomto prípade je voľba jasná. Pokojný a nie príliš vzdialený rezort, ideálne Taliansko (Bibione) či Chorvátsko. S malým dieťaťom neodporúčame absolvovať pridlhé cesty ani dobrodružné výpravy. Naši najmenší polovicu času prespia pod slnečníkom a druhú polovicu sa budú ochotne hrať a stavať hrady z piesku. Vy si zatiaľ môžete užiť nerušenú a romantickú dovolenku.

Do 10 rokov – Táto veková kategória je samostatnejšia. Vyžadujú síce neustály dozor, no nemusíte sa báť vziať ich na fakultatívny výlet či do akvaparku. Zvládnu aj dlhšie a náročnejšie aktivity a rovnako si užijú pobyt na pláži. Ak si nájdu v letovisku dobrú partiu, ani nebudete vedieť, že ich máte. Obľúbenými destináciami pre túto kategóriu sú najmä Bulharsko a dobrodružné grécke ostrovy


Deti na móle pri mori počas dovolenky

(Náš tip: Nezabudnite starostlivo dohliadať na ochranu detí pred všetkými nebezpečenstvami – od zranení pri hrách v mori cez kontakt s cudzími ľuďmi až po nebezpečné popáleniny od Slnka.)

Dovolenka pri mori  s deťmi

Teenageri – Staršia veková skupina bude od vás vyžadovať trochu nezávislosti. Nebudú chcieť celý deň ležať s tatkovcami na pláži. Doprajte im dostatok slobody a poučte ich o prípadných nebezpečenstvách. Dohodnite si pravidlá a dohliadnite najmä na to, aby nepadli do problémov pri pití alkoholických nápojov, ktoré táto veková skupina vyhľadáva najviac. Okrem už spomínaných destinácií budú vaše deti milovať aj Španielsko či grécku pevninu (Olympská Riviéra).

Dospeláci – Posledná skupina našich detí s vami už asi na dovolenku veľmi ísť nechce, no výhodou je, že sú úplne samostatní. Často si so sebou vezmú partnerov a nájdu si ubytovanie v úplne inom hoteli ako vy. Nesnažte sa s nimi tráviť čas za každú cenu. Stretnite sa po celom dni na večeri a porozprávajte si zážitky. Pri voľbe destinácie máte voľné ruky a určite nájdete letovisko, ktoré vyhovuje obom stranám. Spoločne môžete navštíviť prakticky ktorúkoľvek európsku krajinu, ale i Turecko s jeho obrovskými trhmi.

Dovolenka pre všetkých

Informujte sa o vyhľadávaných letoviskách pre rodiny s deťmi. Ak sa obávate výberu dovolenky, neváhajte nás kontaktovať. Radi pre vás vyberieme skvelú destináciu a poradíme vám so všetkým, čo vaše deti potrebujú v súvislosti s cestou do zahraničia. Vďaka tomu sa vám nestane, že ostanete na letisku len preto, lebo vaše dieťa potrebuje do konkrétnej krajiny pas, ktorý ste zabudli vybaviť.

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri