Hodnotenie klientov:  7.8
* * *
Individuálne Autobusom

Penzión Vila Angeli

   Vila Angeli je situovaná v tichej časti obľúbeného letoviska  Vodice, v pešej dostupnosti asi 15 minút od centra rušného strediska.  Počas letných mesiacov premáva v stredisku turistický vláčik. Dovolenku v hoteli Vám spríjemní bazén alebo môžete len tak oddychovať v hotelovej záhrade a v spoločnom salóniku.

  PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
asi 300 m od pláže, v tichej časti mesta nad hotelovým komplexom Imperial.
Hotel:
klientom je k dispozícii recepcia, klimatizovaná reštaurácia, vonkajšia letná terasa, bazén, parkovisko a miestnosť pre skoré príchody a neskoré odchody s možnosťou využitia sprchy.
Izby:
príjemne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie lôžko) disponujú kúpeľňou so sprchovým kútom a WC, stropným ventilátorom, SAT TV, chladničkou, balkónom alebo terasou a Wi-Fi pripojením zdarma.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetu a servírované večere (výber z 3 jedál).
Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky a ležadlá za poplatok. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

# Stiahnuť Zobraziť na mape (43.7552264407, 15.7906196270)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento