Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Autobusom Individuálne

Vila Adria

Chorvátsko - Vodice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Apartmánový komplex situovaný priamo na pláži v časti Srima. Od pláže ho delí iba plážová promenáda. Do centra Vodíc, ktoré je vzdialené len 2 km, sa dá dostať pešou prechádzkou po plážovej promenáde alebo pohodlne i turistickým vláčikom. V okolí apartmánov je viacero reštaurácií a kaviarní.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
10 m od pláže, 2 km od centra Vodíc v časti Srima.
Ubytovanie:
Apartmán 2+2 - jedna dvojlôžková spálňa a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom vhodný pre 1-2 osoby. Apartmán 4+2 (vhodný pre 4 až 6 osôb) - dve oddelené dvojlôžkové spálne a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom vhodný pre 1-2 osoby. Všetky apartmány disponujú kúpeľňou so sprchou a WC, kuchynským kútom s chladničkou, SAT TV a balkónom s posedením. Klimatizácia v cene apartmánu. K apartmánovému domu prislúcha záhrada s grilom a posedením. Možnosť Wi-Fi pripojenia. Parkovanie je možné v blízkosti apartmánového domu. Možnosť využívania bazénu v neďalekom apartmánovom dome Dalmacija bezplatne. 
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
pekná upravená kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre rodiny s deťmi.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Vodice
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.   
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7498460000, 15.7935635000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento