Hodnotenie klientov:  8.9
* * * * *
Letecky

Hotel Mitsis Summer Palace Beach

Grécko - Kos - KARDAMENA

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotelový komplex s príjemnou atmosférou, širokou ponukou animačných programov, pekným upraveným prostredím a panoramatickým výhľadom do okolia, poskytuje kvalitné služby pre náročnejších klientov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre rodiny s deťmi.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na piesočnatej pláži, 5 km od známeho strediska Kardamena, kam sa dá pohodlne dopraviť autobusom alebo taxíkom. Hotel je vzdialený 15 km od letiska a 35 km od hlavného mesta ostrova Kos.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, spoločenská miestnosť s TV, hlavná reštaurácia Panorama s terasou a panoramatickým výhľadom na more, a la carte reštaurácia, lobby bar, snack bar, plážový bar, 2 bary pri bazénoch, amfiteáter, vonkajší bazén, detský bazén, Relax Atrium s vnútorným bazénom, bazén s toboganmi, detský klub, opatrovanie detí (za poplatok), bohatý animačný program pre deti aj pre dospelých je organizovaný profesionálnym animačným tímom, požičovňa automobilov a bicyklov, herňa, lekár (na vyžiadanie), nákupná pasáž s obchodíkmi so suvenírmi a zlatníctvom, fitnescentrum, dva tenisové kurty, biliard, stolný tenis, plážové volejbalové a futbalové ihrisko, lekcie jazdenia na koni a potápania (s inštruktormi za poplatok).  
Izby:
komfortné, štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (maximálne 3 dospelí alebo dvaja dospelí a dve deti) sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom (za depozit), sušičom na vlasy. Wi-Fi pripojenie na všetkých izbách zdarma. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou a s WC, balkón alebo terasu. Izby majú výhľad do záhrady.  
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov s ponukou miestnych aj medzinárodných špecialít - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, neskorá večera, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alebo značkových alkoholických nápojov, káva, čaj, pivo, víno, zmrzlina. Široká ponuka popoludňajších snackov (hamburger, hotdog, šaláty...), v hotelovej a la carte reštaurácii sú podávané raňajky aj večere.
Pláž:
piesočnato-kamienková pláž priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, plážový bar all inclusive v cene, centrum vodných športov na pláži (za poplatok).
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Grécky večer – večer s bohatým programom, tradičnou gréckou kuchyňou a pravou gréckou zábavou s hudbou a tancom.

Plavba ku trom ostrovom – plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, vrátane barbeque priamo na palube, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži.
Sopečný ostrov Nissyros – plavba loďou do prístavu Mandraki a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki.
Turecko – plavba do tureckého prístavného mesta Bodrum, prehliadka najväčších atraktivít.
Okruh ostrovom – prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos (tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion).

Informácie o krajine a stredisku:
OSTROV KOS
Ostrov Kos, nazývaný tiež Hippokratov ostrov, je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanesos v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata, považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach a všetky ďalšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa.

KARDAMENA
Kardamena je moderné turistické stredisko so 4 km dlhou peknou piesočnatou plážou s menším prístavom. Stredisko je veľmi dobre vybavené, sú tu obchodíky, bary, diskotéky, požičovne automobilov, široká ponuka vodných športov na pláži, motokárska dráha pre nadšencov adrenalínu. Z mesta sa dajú podnikať výlety do okolia, neďaleko sa nachádzajú vykopávky Apollónovho chrámu, sopečný ostrovček Nissyros alebo vodný park Lido v Mastichari. Vzdialenosť od hlavného mesta Kos je 30 km, transfer z letiska je približne 20 minút.


Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8122400000, 27.1839340000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento