Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Letecky

Eliros Mare Hotel

Grécko - Kréta

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel ležiaci  v prekrásnej záhrade, priamo na piesočnatej pláži ocenenej Modrou vlajkou, so zaujímavým dizajnom siahajúcim až do čias slávnej histórie starovekého Grécka, so skúseným personálom, zaručuje svojím klientom príjemný pobyt plný nezabudnuteľných zážitkov a je vhodný aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:

priamo na pláži, juhozápadne od mesta Chania, 200 m od starobylej rybárskej dedinky Georgioupolis, kde sa dostanete taxíkom, prípadne autobusom za pár minút priamo od hotela. V okolí je množstvo obchodíkov, reštaurácií, taverien a barov. 40 km od mesta Chania a 18 km od mesta Rethymno, s množstvom historických pamiatok a veľa ďaľších atrakcíí, ako stráviť deň alebo aj večer počas vašej dovolenky. Stredisko je vzdialené 100 km od letiska Heraklion.   

Hotel:
vstupná hala s recepciou, WI-FI v spoločných priestoroch zdarma, reštaurácia, taverna, snack bar na pláži zdarma, lobby bar, bar pri bazéne, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne aj na pláži zdarma, detské ihrisko, miniklub, animácie, plážový volejbal, futbal, stolný tenis, vodná gymnastika, biliard a masáže za poplatok V hoteli je aj minimarket a krásna záhrada.
Izby:

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch pristeliek, sú vybavené telefónom, TV so satelitným príjmom, mini chladničkou ( za poplatok), vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, WC), trezorom (za poplatok), balkónom alebo terasou.

Stravovanie:

polpenzia - raňajky a večera formou bufetu, all l inclusive za doplatok zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu, snack na pláži (12.00–18.00 hod.), káva, čaj, zákusok na pláži (12.00–18.00 hod.), polnočné občerstvenie v lobby bare (22.00–24.00 hod.), vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (10.00–14.00 a 16.00–24.00 hod.).

Pláž:
piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora, lehátka a slnečníky zdarma, plážové osušky za depozit, vodné športy za poplatok. Na pláži sa nachádza promenáda s barmi, tavernami a malými obchodíkmi. Hoteloví hostia si môžu zajazdiť na koni.
Doprava:

letecká

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.  

Georgioupolis
bola pôvodne malá rybárska dedinka, ktorá leží na severnom pobreží Kréty, cca 20 km západne od historického mesta Rethymno a 40 km od mesta Chania. Má nádhernú pieskovú pláž, s pozvoľným vstupom do mora a nádhernú panorámu , keďže smerom na sever sa tiahne skalnaté pobrežie, smerom na východ 10 kilometrov dlhá piesková pláž a na juhu sa do výšky cez 2400 m týčia mohutné vrcholky Lefka Ori (Biele hory). V dedinke ústí do mora riečka Almiros, jej brehy sú pokryté zeleňou, okrem toho sladká voda a zeleň poskytujú dostatok priestoru pre život najrôznejších druhov živočíchov a ponúka možnosť krásnych prechádzok a posedenia v niektorej z taverien. 


Kavros je malá dedinka známa pod menom Paralia Kourna alebo Kournas a leží na severnom pobreží Kréty, medzu Chaniou a Rethymnom. Má asi 170 obyvateľov, ktorí žijú hlavne z turistického ruchu. Dlhá piesočnatá pláž Kavros sa tiahne pozdĺž pobrežia až k zátoke Almiros. Je obľúbenou hlavne pre rodiny s deťmi a za svoju čistotu a vybavenosť bola ocenené Modrou vlajkou EU. Z letiska Heraklion trvá cesta cca. 110 minút.
 

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento