Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Letecky

Hotel Europa Beach

Grécko - Kréta

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný hotelový komplex tvorený hlavnou budovou a štýlovými bungalovmi, ktoré sú umiestnené v krásnej udržiavanej záhrade.
Poloha:
hotel je situovaný v kľudnejšej časti strediska, priamo pri krásnej, širokej pieskovo-kamienkovej pláži s postupným vstupom do mora, ktorú od hotelového komplexu delí len plážová promenáda. Do rušnejšieho centra sa dostanete príjemnou prechádzkou po promenáde (cca 800 m).
Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-fi pripojenie v spoločných priestoroch a pri bazénoch zdarma. Hlavná klimatizovaná reštaurácia, terasa, snack bar, lobby bar, bar pri bazéne, mini market, TV miestnosť, mini club, wellnes centrum (za poplatok), detské ihrisko, fitnes centrum, volejbal, animácie, minidisco. Amfiteáter, kde sa každý večer organizujú rôzne zábavné programy. Požičovňa áut a motoriek za poplatok. Tennis, biliard za poplatok. Jeden bazén s morskou vodou, separovaný detský bazén s morskou vodou, jeden bazén so sladkou vodou, separovaný detský bazén so sladkou vodou. Slnečníky a lehátka pri bazénoch zdarma. Plážové uteráky zdarma (je potrebné zložiť depozit, ktorý je na konci pobytu vrátený).
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch prísteliek, sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, malou chladničkou a trezorom (za poplatok). V kúpelni sa nachádza sušič na vlasy. Ku každej izbe prislúcha balkón, alebo terasa so záhradným nábytkom.
Stravovanie:
All inclusive, raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, ponuka typickej gréckej aj medzinárodnej kuchyne (nápoje – čapované pivo, sudové víno a nealkoholické nápoje). Program All inclusive je možné využivať v Snack bare aj bare pri bazéne v čase od 10:00 – 18:00 hod., v hlavnom bare od 18:00 – 23:00 hod. Ponúkané nápoje: nealkoholické nápoje miestnej výroby, džúsy, káva frappé, nealkoholické miešané nápoje dľa ponuky nápojového lístka, filtrovaná káva, presso káva, rôzne druhy čajov, ouzo, tsikoudia, brandy, víno, gin, vodka, rum, tequila whiskey, rôzne likéry, čapované pivo, rôzne alkoholické miešané nápoje. Šampanské a fľaškové víno za poplatok. Poobedňajšie občerstvenie: sladké aj slané koláčiky, obložené sendviče, pizza, hranolky v čase od 16:00-17:00 v snack bare.
Pláž:
veľmi príjemná, pieskovo-kamienková pláž. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Elafonissi - ružová pláž cena 45 - 47 Euro
Gramvoussa - modrá laguna cena 51 - 53 Euro
Samaria - horská tiesňava cena 47 - 49 Euro

Cena závisí od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

KRÉTA je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min. 

 

ANALIPSI Toto pokojnejšie stredisko leží vvtesnej blízkosti známeho a rušného strediska Hersonissos (cca 7 km). Vzdialenosť od letiska v Heraklione je cca 27 km. Ale aj tu nájdete množstvo taverien, hotelov, kaviarní a obchodov, ako aj možnosti športových aktivít, či večernej zábavy. Návštevníkov tu očakáva veľmi pekná, dlhá piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.3350842476, 25.3339277546)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri