Hodnotenie klientov:  8
* * * * *
Letecky

Hotel Grecotel Creta Palace

Grécko - Kréta

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Luxusný hotel postavený kúsok od nádhernej piesočnatej pláže s drobnými kamienkami, s rôznymi typmi ubytovania, vhodný pre náročných klientov, ako aj rodiny s deťmi.
Poloha:

Hotel má vynikajúcu polohu a je situovaný priamo pri pláži, v blízkosti je hotelový minimarket aj obchodík so suvenírmi, 5 km od centra historického mesta Rethymna, kde je množstvo reštaurácií, obchodov, taverien, barov a historických pamiatok, 60 km od letiska v Heraklione.

Hotel:

Hotel sa skladá z hlavnej budovy a priľahlých budov s izbami, suitami a bungalovmi, ďalej má hlavnú reštauráciu Labyrinth, 3 a´la carte reštaurácie (Barbarossa - rybacie špeciality, Golden Dragon ázijská, Zeus a Amalthia reštaurácia), dress code, 3 bary (jeden je priamo na streche hotela), WI-FI zdarma, niekoľko bazénov (so slanou vodou, detský bazén, sladkovodný bazén, s vírivkou, bazén so šmykľavkami), slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, miniklub, animácie, welness centrum, fitnescentrum, volejbal, tenisové kurty, boccia, stolný tenis, lezecká stena, plážový volejbal, minimarket, TV miestnosť, obchod so suvenírmi, kaderníctvo a kozmetiku, dokonca aj kaplnku.Izby:

klimatizované priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky s výhľadom na more, kúpeľňa s WC, sušičom na vlasy, telefónom, LCD SAT TV, radiom, chladničkou, trezorom, WI-FI zdarma, balkónom alebo terasou. Rodinné izby typu bungalov sú vhodné pre rodiny s dvomi deťmi, sú s výhľadom do záhrady a majú rovnaké vybavenie.Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov (aj bezlepková strava), polpenzia a all inclusive za doplatok.
Pláž:
priestranná pieskovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá zdarma, plážové osušky zdarma, vodné športy za poplatok, potápačské centrum za poplatok.
Doprava:

letecká

Typ stravy:
raňajky
Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Rethymno leží na severnom pobreží Kréty, asi 80 km západne od mesta Heraklion a 57 km východne od mesta Chania. Architektúra mesta bola ovplyvnená dlhými rokmi benátskej a tureckej nadvlády. Centrum charakterizujú pôvabné krivoľaké uličky, mešity a priečelia starých tureckých domov, ako aj benátska pevnosť Fortezza postavená nad prístavom s majákom. Mesto Vás očarí svojou jedinečnou atmosférou, romantickými uličkami a prístavom s obchodíkmi a kaviarničkami, ale aj prekrásnymi pieskovými plážami. Transfer z letiska v Chanii trvá asi hodinu. Transfer z letiska Heraklion trvá asi 2 hodiny.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.3692800000, 24.5188300000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento