Hodnotenie klientov:  8
* * * * *
Letecky

Hotel Mythos Palace Resort

Grécko - Kréta

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Zrekonštruovaný hotel v elegantnom a modernom dizajne ponúka klientom nadštandardný servis, zaručuje zodpovedný prístup personálu a príjemnú dovolenku v bezpečí a pohodlí areálu.
Poloha:

hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, v letovisku Kavros, 4 km od rybárskej dedinky Georgioupolis, 17 km od mesta Rethymno, 200 km od autobusovej zastávky, v blízkosti centra obchodov, barov, reštaurácií a taverien, 110 minút od letiska Heraklion.

Hotel:

rekonštruovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a 3 vedľajších budov, vstupnej haly s recepciou, WI-FI zdarma, TV kútikom, hlavnou reštauráciou Bacchus, hlavným barom s terasou, talianskou reštauráciou Gusto, plážovou bufetovou reštauráciou Kymab. Zmrzlinu a koláčiky si klienti môžu dať v časti Sweet Corner, ďalej má hotel sladkovodný bazén, detský bazén, lehátka a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, detské ihrisko, miniklub pre deti od 4-12 rokov, animácie a večerné programy, welness centrum (sauna, jacuzzi, masáže za poplatok), minimarket, obchod so suvenírmi, fitnes centrum, stolný tenis, tenis, plážový volejbal.Izby:

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, s výhľadom do záhrady alebo s bočným výhľadom na more (za poplatok), majú terasu alebo balkón, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy, SAT TV, trezor (za poplatok), WI-FI (zdarma), minibar a kávovar. Priestranné rodinné izby executive sú vhodné pre rodiny s deťmi, majú spoločný bazén, sú sitované na prízemí a s výhľadom do záhrady s rovnakým vybavením. Iné typy izieb sú na vyžiadanie a za poplatok.

Stravovanie:

ultra all inclusive zahŕňa raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), večera (18:30-21:00) formou bufetových stolov, nočné občerstvenie (23:00-24:00), nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (pivo, víno, káva, čaj, koktejly) v čase medzi 11:00-24:00, občerstvenie v bare na pláži a v bare pri bazéne (11:00-18:00).


Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá na pláži zdarma (plážové osušky zdarma), plážový bar zdarma, vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.  

Georgioupolis
bola pôvodne malá rybárska dedinka, ktorá leží na severnom pobreží Kréty, cca 20 km západne od historického mesta Rethymno a 40 km od mesta Chania. Má nádhernú pieskovú pláž, s pozvoľným vstupom do mora a nádhernú panorámu , keďže smerom na sever sa tiahne skalnaté pobrežie, smerom na východ 10 kilometrov dlhá piesková pláž a na juhu sa do výšky cez 2400 m týčia mohutné vrcholky Lefka Ori (Biele hory). V dedinke ústí do mora riečka Almiros, jej brehy sú pokryté zeleňou, okrem toho sladká voda a zeleň poskytujú dostatok priestoru pre život najrôznejších druhov živočíchov a ponúka možnosť krásnych prechádzok a posedenia v niektorej z taverien. 


Kavros je malá dedinka známa pod menom Paralia Kourna alebo Kournas a leží na severnom pobreží Kréty, medzi Chaniou a Rethymnom. Má asi 170 obyvateľov, ktorí žijú hlavne z turistického ruchu. Dlhá piesočnatá pláž Kavros sa tiahne pozdĺž pobrežia až k zátoke Almiros. Je obľúbenou hlavne pre rodiny s deťmi a za svoju čistotu a vybavenosť bola ocenené Modrou vlajkou EU. Z letiska Heraklion trvá cesta cca. 110 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.3526900000, 24.2910900000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento