Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Hotel Sunshine Crete Beach

Grécko - Kréta

Slnečný hotel ležiaci na prekrásnej nekonečnej pláži v kombinácii s výborným jedlom, zábavou, športom a rôznymi aktivitami pe veľkých i malých, spríjemnia pobyt každému, kto chce zažiť nezabudnuteľnú dovolenku.

Poloha:
Hotel leží v stredisku Koutsounari, najbližšie mesto Ierapetra je 8 km, v blízkosti je minimarket, reštaurácie, lekáreň, doktor, kaderník, autobusová zastávka je 100 m, letisko Heraklion 100 km (90 min).
Hotel:

recepcia, konferenčná sála, 2 výťahy, WIFI zdarma, hlavná reštaurácia Dionissos, hlavný bar Poseidon, plážový bar Thalassa, talianska a´la carte reštaurácia Mamma Mia, vnútorný amfiteáter, bazén, detský bazén so šmykľavkami a detskými atrakciami (slnečníky a ležadlá zdarma), tobogány, herňa, detský kútik, miniclub, detské ihrisko, detské animácie, večerný program, plážové a bazénové hry, fitness, aerobick, vodná gymnastika, yoga, strečing, tenis, stolný tenis, minigolf. Priamo v areáli hotela nájdete aj grécky ortodoxný kostol.

Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky pre dieťa do 12,99 rokov, s výhľadom na okolie, do záhrady alebo na more (za poplatok), rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami  pre dvoch dospelých a dve deti do 12,99 rokov, prípadne pre troch dospelých a jedno dieťa,s výhľadom na okolie, do záhrady alebo na more (za poplatok), 2 dvojlôžkové izby vhodné pre vozíčkárov, TV/SAT, WIFI zdarma, chladnička, trezor, kúpeľňa s WC a vaňou, sušic na vlasy, balkón alebo terasa.
Stravovanie:
raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, občerstvenie medzi 12:00 - 16:00 vo forme teplých a studených snackov, káva, čaj a keksíky medzi 16:00 - 17:00 v plážovom bare.
Pláž:
piesočnatá s kamienkami ohodnotená Modrou vlajkou v roku 2020, plážové osušky za depozit, slnečníky a ležadlá zdarma, vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min. 

 

Koutsounari je osada v obci Ierapetra na ostrove Kréta. Leží 8 kilometrov východne od Ierapetry a má krásnu pláž s názvom Long beach.

 

Zobraziť na mape (35.0120400000, 25.8347300000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento