Hodnotenie klientov:  8.7
* * * * *
Individuálne

Stella del Nord

Taliansko - Bibione

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Nová moderná rezidencia v centrálnej časti Bibione Spiaggia so slnečnou terasou na opaľovanie privítala hostí v roku 2021.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
v Bibione Spiaggia, na adrese Via Andromeda 105, asi 400 m od pláže a 200 m od centrálnej pešej zóny.
Ubytovanie:
V budove je k dispozícii výťah, kryté parkovisko (pre každý apartmán jedno parkovacie miesto pre osobné auto), slnečná terasa s ležadlami. Všetky apartmány su moderne zariadené a poskytujú najvyšší komfort. Sú vybavené klimatizáciou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, práčkou, trezorom, TV a WiFi. Apartmány typu bilocal majú spoločenskú miestnosť s plne vybavenou kuchynskou linkou (chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, práčka)), jedálenskou časťou a rozkladacou pohovkou pre dve osoby a priestranným balkónom, sociálne zariadenie so sprchovým boxom a WC, jednu spálňu s dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Apartmány typu trilocal typ C majú okrem spoločenskej miestnosti s veľkým balkónom dve spálne - jednu s dvojlôžkom a jednu s dvomi samostatnými lôžkami, dve sociálne zariadenia. Typ C1 je rovnaký ako typ C, ale má väčší balkón. Domáce zviera nie je povolené.
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:

dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre deti, plážový servis (slnečník, ležadlo, kreslo) v sektore pred apartmánovým domom je v cene.

Pláž pre psov, kde je možné kúpať sa v mori so psíkom, sa nachádza vo východnej časti Bibione v sektore I. Majitelia domácich miláčikov majú k dispozícii slnečník s ležadlom  a kreslom, misku na vodu pre psa a veterinárne služby. Pláž má obmedzenú kapacitu, doporučujeme rezerváciu v CK - plážový servis v tejto časti nie je v cene.

Doprava:
individuálna, autobusová.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

BIBIONE

je moderne vybudované známe stredisko, ležiace približne 80 km severne od Benátok. Pozostáva z viacerých častí – centrálnej a živej Bibione Spiaggia, zelenej Lido del Sole, pokojnej Pinedy a Lido dei Pini. More je zväčša pokojné, s vysokým obsahom jódu a solí a s dlhým pozvoľným vstupom do mora, kde sa rodičia nemusia báť o svoje ratolesti. Čistá, udržiavaná 8 km dlhá piesočnatá široká pláž vybavená sprchami, kabínkami na prezliekanie a plážovými barmi, je lemovaná promenádou pre peších, korčuliarov i cyklistov. V časti Lido dei Pini môžu na pláži komfortne dovolenkovať aj majitelia psov so svojimi domácimi maznáčikmi. Dovolenkári majú možnosť vybrať si z množstva obchodov, reštaurácií, kaviarní, barov, večer sa môžu zabaviť na rôznych diskotékach. Každoročne na začiatku septembra sa v Bibione organizujú populárne slávnosti vína s ohňostrojom, gastronomickými trhmi a atrakciami pre deti i dospelých. V stredisku sa nachádzajú moderné termálne kúpele s plaveckým bazénom, športoviská, rozmanité atrakcie pre deti - lunapark, detský vláčik premávajúci strediskom. Blízkosť zaujímavých talianskych miest (Benátky, Verona, Padova, Terst) ponúka turistom možnosti rôznych výletov. Množstvo zelene, výborná morská klíma, živé spoločenské stredisko, blízkosť turisticky atraktívnych miest, prekrásne pláže, čisté more – to sú ideálne predpoklady pre kvalitný a príjemný relax. Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6377900000, 13.0583600000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento