Hodnotenie klientov:  8.6
* * *
Individuálne

Hotel Monaco

Taliansko - Caorle

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

elegantný a moderne zariadený hotel MONACO má výbornú polohu priamo pri piesočnatej pláži, v pešej dostupnosti historického centra.

Poloha:

na Lungomare Trieste 49, v časti Caorle Levante, priamo pri pláži a asi 900 m od historického centra Caorle. autobusová zastávka je 70 m od hotela.

Hotel:
v hoteli je recepcia, výťah, bar, reštaurácia, Wi-Fi v celom objekte hotela, vyhrievaná bazén na streche hotela s barom, slnečná terasa s výjľadom na more, požičovňa bicyklov a hotelové parkovisko do vyčerpania kapacity, TV miestnosť.
Izby:
elegantné moderne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby vybavené sociálnym zariadením, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom, Wi-Fi a balkónom s bočným výhľadom na more.
Stravovanie:
polpenzia, raňajky kontinentálne formou bufetu, večere /za príplatok aj obedy/ servírované - výber z 3 menu, zeleninový bufet.
Pláž:
piesočnatá pláž  s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre rodiny s deťmi, od hotela ju delí len pobrežná komunikácia. Plážový servis - slnečník a dve kreslá - v cene za izbu.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6080310000, 12.8960610000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri