Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Rezidencia Acapulco

Taliansko - Caorle - Porto Santa Margherita
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
obľúbená rezidencia s bazénom sa nachádza v pokojnej časti strediska, v blízkosti pešej zóny s obchodíkmi a kaviarňami.
Poloha:
asi 350 m od pláže na Corso Venezia v Porto Santa Margherita.
Ubytovanie:
bilocal pre 4 osoby má spálňu s manželským lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom a kuchynským kútom (riad, sporák, chladnička). Trilocal pre 6 až 7 osôb sa skladá z jednej spálne s manželským lôžkom a jednej spálne s 2-3 lôžkami, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom. Všetky apartmány sú priestranné, účelne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a balkónom alebo terasou, niektoré klimatizáciou (na vyžiadanie a doplatok) a pračkou (za doplatok). V objekte je výťah, vonkajší bazén so slnečnou terasou a bazén pre deti, parkovisko s obmedzenou kapacitou. Detská postieľka, posteľná bielizeň a Wi-Fi na vyžiadanie a za poplatok na mieste.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu v reštaurácii - platba na mieste.
Apartmány:
bilocal pre 4 osoby má spálňu s manželským lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom a kuchynským kútom (riad, sporák, chladnička). Trilocal pre 6 až 7 osôb sa skladá z jednej spálne s manželským lôžkom a jednej spálne s 2-3 lôžkami, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri