Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Rezidencia Heraclia

Taliansko - Caorle

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rezidencia v tichej časti Caorle, so záhradou a výťahom.
Poloha:
rezidencia sa nachádza na ulici Via Mantova v Caorle v tichej lokalite v časti Levante, pár minút od obchodov a barov, asi 350 m od pláže. centrum je vzdialené asi 700 m, zastávka busu 400 m a železničná stanica 20 km. Rezidencie  Roberta a Gran Mado sa nachádzajú asi 800 m od Heraclie.
Ubytovanie:

v apartmánovom dome sa nachádza výťah, k dispozícii je parkovisko /parkovné pre 1 auto na jeden apartmán v cene/ a spoločná záhrada. Apartmán pre 6 osôb sa nachádza na prvom poschodí, pozostáva zo spálne s dvojlôžkom, izby s dvomi samostatnými lôžkami a obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacou alebo vysúvacou pohovkou. Je vybavený sociálnym zariadením, práčkou, TV, klimatizáciou a balkónom.

Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá udržiavaná pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, je asi 350 m od domu. Plážový servis - dve ležadlá a slnečník - je v cene.
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6095200000, 12.8887630000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento