Hodnotenie klientov:  8
Individuálne

Villaggio Arcobaleno

Villaggio leží pri východnej pláži Spiaggia Castello v Apúlii - Vieste/ Gargano. Je rozľahlé, nachádza sa v kľudnom a príjemnom prostredí. Vhodné pre všetky vekové kategórie.
Poloha:
Villaggio sa nachádza približne 1,8 km od centra mestečka Vieste.
Vybavenie:
Vo villagiu sa nachádzajú priestranné apartmány, bazén s hydromasážou, bar, reštaurácia, pizzeria, minimarket, detský kútik, parkovisko, športové a animačné programy v talianskom jazyku.
Ubytovanie:
Vo villagiu sa nachádzajú priestranné apartmány, bazén s hydromasážou, bar, reštaurácia, pizzeria, minimarket, detský kútik, parkovisko, športové a animačné programy v talianskom jazyku.
Stravovanie:

bez stravy

Apartmány:

apartmány typu A sa nachádzajú na 1. poschodí s terasou cca 250 - 400 metrov od pláže, Typy B s malou záhradkou a malou terasou sú na prízemí v dvojposchodových vilkách cca 250 - 400 metrov od pláže. Typ C je v prízemných radových vilkách so záhradou a malou terasou cca 150 - 250 metrov od pláže.

Trilocal pre 2-4 osoby sa skladajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, izby s manželskou posteľou, izby s dvomi lôžkami., sociálne zariadenie, TV.

Pláž:
piesočnatá pláž.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
počas Vašej dovolenky máte možnosť navštíviť prostredníctvom lodného výletu ostrovy Tremity, okúpať sa v morských jaskyniach, navštíviť múzeum musšlí, zaujímavá je aj pehliadka mestečka Vieste a počas "Talianskeho večera " môžete ochutnať slávnu taliansku kuchyňu alebo miestne likéry.
Informácie o krajine a stredisku:

Apúlia - Gargano. Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovloádnuť všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Rimanov, Arabov a Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Prevláda tu poľnohospodárstvo a preto tu môžete vidieť nekonečné olivové háje, mandľovníky a rôzne citrusové háje. Kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý poloostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej krajiny. Vzdialenosť na poloostrov Gargano z Bratislavy je približne 1 400 km.

Vieste. Je najnavštevovanejším mestečkom poloostrova Gargano. Vieste je postavené na skale nad morom, je to povôdne rybárske a poľnohodspodárske mestečko, kde sa do dnešnej doby zachovali typické biele a nízke zoskupené budovy v orientálnom štýle. Spleť úzkych kamenných uličiek s charakteristickými na bielo natretými domami, pozostatky rímskeho opevnenia, maličké námestia, ale aj množstvo obchodíkov a reštaurácií ponúkajú dostatok príležitostí pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Dominantou Vieste je prístav s majákom na protiľahlej strane skalnatého útesu. Z prístavu pravidelne premávajú lode na tajuplné súostrovie Tremiti, ako aj prekrásnych zátok a jaskýň.

Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento