Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Villaggio San Pablo

Poloha:
Villaggio sa nachádza približne 4km od mestečka Vieste.  
Ubytovanie:
Vo villagiu sa nachádza reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV, bar, pizzéria, recepcia, spoločný priestor pre grilovanie, parkovisko,   
bazén, bazén pre deti, detské ihrisko, posilovňa, športové ihrisko pre tenis a furtbal,  stolný tenis, animačný program.
Stravovanie:
bez stravy.
Apartmány:

Vilka mono 2 – miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa, TV , klimatizácia.

Vilka bilo 4 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom alebo poschodovou posteľou, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, veranda, TV, klimatizácia. Vilka trilo 4/6 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom alebo poschodovou posteľou, 2 izby s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa, TV, klimatizácia. Chalet / mobilhome – trilo 4 – miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami, terasa, TV, klimatizácia, sociálne zariadenie  

Pláž:
vzdialenosť od piesočnatej pláže cca 150m, plážový servis ( slnečník, lehátko, kreslo )

 
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
počas Vašej dovolenky máte možnosť navštíviť prostredníctvom lodného výletu ostrovy Tremity, okúpať sa v morských jaskyniach, navštíviť múzeum musšlí, zaujímavá je aj pehliadka mestečka Vieste a počas "Talianskeho večera " môžete ochutnať slávnu taliansku kuchyňu alebo miestne likéry.
Informácie o krajine a stredisku:

Apúlia - Gargano. Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovloádnuť všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Rimanov, Arabov a Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Prevláda tu poľnohospodárstvo a preto tu môžete vidieť nekonečné olivové háje, mandľovníky a rôzne citrusové háje. Kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý poloostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej krajiny. Vzdialenosť na poloostrov Gargano z Bratislavy je približne 1 400 km.

Vieste. Je najnavštevovanejším mestečkom poloostrova Gargano. Vieste je postavené na skale nad morom, je to povôdne rybárske a poľnohodspodárske mestečko, kde sa do dnešnej doby zachovali typické biele a nízke zoskupené budovy v orientálnom štýle. Spleť úzkych kamenných uličiek s charakteristickými na bielo natretými domami, pozostatky rímskeho opevnenia, maličké námestia, ale aj množstvo obchodíkov a reštaurácií ponúkajú dostatok príležitostí pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Dominantou Vieste je prístav s majákom na protiľahlej strane skalnatého útesu. Z prístavu pravidelne premávajú lode na tajuplné súostrovie Tremiti, ako aj prekrásnych zátok a jaskýň.

Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento