Hodnotenie klientov:  9
* * * *
Individuálne

Aparthotel Villaggio Dolomiti sul Mare

Taliansko - Kalábria - BRIATICO
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Nádherné villaggio vhodné pre všetky vekové kategórie.
Poloha:
vzdialenosť od súkromnej pláže je 150 – 500 metrov.
Ubytovanie:
recepcia, bazén, reštaurácia, bar, amfiteáter, tenisové kurty, futbalové a detské ihrisko, obchod, parkovisko, Wi-Fi za poplatok.
Izby:

 2 - 4 lôžkové izby Economy - bilocal  - 40 m 2 - 500 metrov od pláže, obývacia izba s rozkladacím gaučom a 1 lôžko, izba s manželskou posteľou. 2 - 4 lôžkové izby Standard 45 m 2 - od pláže vzdialené 300 m, obývacia izba s rozkladacím gaučom a 1 lôžkom, izba s manželskou postelou. Izby Standard sú na prízemí, všetky sú vybavené ventilátorom, sušičom na vlasy, sociálnym zariadením, chladničkou, TV, trezorom a majú terasu. Izby Economy na rozdiel od Standardu nemajú trezor a terasu, majú balkón alebo okno a nachádzajú sa na prízemí, alebo na 1.poschodí.

Stravovanie:

polpenzia: raňajky kontinentálne,večere výber z 2 druhov, v cene počas večere nápoje a dezert . Možnosť za príplatok doobjednať soft all inclusive - ( raňajky, obedy, večere formou bufetu, počas obeda a večere - voda, soft drink, víno. Open Bar od 10 hod do 22 hod - voda, soft drink, biele víno. Bar na pláži od 10 hod do 18 hod - voda a soft drink.)

Pláž:
súkromná piesočnatá pláž, plážový servis v cene.
Doprava:
individuálna doprava.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované tu - ristami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov vjužnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
Letovisko Briatico leží na pobreží nazývanom Costa degli Dei, v lokalite Capo Vaticano. Až doteraz sa dochovali dve z  piatich veží stredovekého hradu na pobreží. V mestečku Briatico sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. Z Briatica nie je ďaleko ani do historického mestečká Pizzo, obľúbe nej Tropey, alebo  do mestečka Zambrone. Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 30 min.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (38.7224010000, 16.0554520000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri