Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Apartmán Villaggio Dolomiti sul Mare

Taliansko - Kalábria - BRIATICO
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Nádherné villaggio vhodné pre všetky vekové kategórie.
Poloha:
vzdialenosť od súkromnej pláže je 150 – 500 metrov.
Ubytovanie:
recepcia, bazén, reštaurácia, bar, amfiteáter, tenisové kurty, futbalové a detské ihrisko, obchod, parkovisko, Wi-Fi za poplatok.
Stravovanie:
 bez stravy.
Apartmány:
apartmány pre 2-5 osôb typu Standard ( prízemie) a Economy (1.poschodie)   majú izbu s manželským lôžkom, obávaciu izbu s rozkladacím lôžkom a prístelkou, sociálne zariadenie, ventilátor, sušič na vlasy a chladničku. Typ standard ma kuchynský na krytej terase,a Economy v interiéri.
Pláž:
súkromná piesočnatá pláž, plážový servis v cene.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované tu - ristami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov vjužnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
Letovisko Briatico leží na pobreží nazývanom Costa degli Dei, v lokalite Capo Vaticano. Až doteraz sa dochovali dve z  piatich veží stredovekého hradu na pobreží. V mestečku Briatico sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. Z Briatica nie je ďaleko ani do historického mestečká Pizzo, obľúbe nej Tropey, alebo  do mestečka Zambrone. Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 30 min.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (38.7224010000, 16.0554520000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri