Hodnotenie klientov:  7.5
* * * *
Letecky

Futura Club Itaca Nausicaa

Taliansko - Kalábria
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotelový komplex Futura Club Nausicaa leží v krásnej záhrade plnej exotických rastlín a olivovníkov asi 10 km od centra mestečka Rossano, ktoré leží v jednom z najmalebnejších kútov Iónskeho pobrežia. Služby tohto rezortu, ako aj množstvo animačných programov, či práve poloha neďaleko najväčšieho zábavného vodného parku „Odisea 2000“ s rozlohou až 80 000 km štvorcových, predurčujú tento rezort k prežitiu aktívnej dovolenky pre všetky vekové kategórie a hlavne pre rodiny s deťmi.
Poloha:
komplex leží priamo pri nádhernej pláži a hneď vedľa je aquapark s bohatými zábavnými atrakciami (tobogany, vodné vlny, vodopády, relaxačné atrakcie) - za doplatok, 1 x vstup do aquaparku na osobu v cene zájazdu, 3 x vstup na osobu zdarma na diskoteku La Sirene,  neďaleko rezortu sa nachádzajú aj obchodíky. Od mestečka Rossana je vzdialený asi 10 km, od letiska Lamezia Terme 140 km.
Hotel:
hotelový komplex sa skladá z dvoch častí - z časti Itaca a z časti Nausicaa. Vo villaggiu sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť s TV, dve reštaurácie, bazénový komplex pre dospelých a deti vrátane plaveckého bazéna a vírivky (slnečníky a ležadlá zdarma), niekoľko barov, amfiteáter, diskotéka, „biberoneria“ - kompletný stravovací servis pre infantov do 2 rokov za príplatok na mieste, obchodík, beauty centrum, animácie pre deti a dospelých, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), futbalové, volejbalové ihrisko, stolný tenis.
Izby:
pekné a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, 3. a 4. lôžko je poschodová posteľ alebo rozkladacie lôžko, ich súčasťou je klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), TV, trezor, balkón alebo terasa.
Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas obedov a večerí čapované nealkoholické nápoje, pivo, voda, víno. Počas dňa v čase 9.00 – 24.00 hod. v all inclusive bare neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby (voda, nealko nápoje, pivo, víno, 2 likéry). Dvakrát za deň v určených hodinách sú podávané ľahké snacky. Plážový bar je otvorený v čase 10.00 – 18.00 hod. All inclusive nezahŕňa fľaškové nápoje, nápoje v plechovkách a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje.
Pláž:
na pláž je priamy vstup z villaggia, pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, miestami s kamienkami, voda je nádherne krištáľovo čistá, ležadlá a slnečníky na pláži od 3. radu sú v cene. Pre každú izbu je v cene jeden slnečník a dve ležadlá.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. Na Vulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zo sopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované turistami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.
Informácie o krajine a stredisku:
Rossano Calabro leží na pobreží Iónskeho mora a je zaujímavé nielen krásnymi zelenými kopcami, krištáľovo čistým morom, ale má aj historický význam. Stará časť je známa pre svoje starobylé kostoly, budovy z 11. storočia, nádherné úzke uličky a množstvo iných historických pamiatok. Vďaka vždy upraveným plážam s postupným vstupom do mora je toto letovisko vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu 45 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (39.6181020000, 16.7036010000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri