Hodnotenie klientov:  8.2
* * * +
Letecky

Hotel Green Garden

Taliansko - Kalábria - BRIATICO

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Rozľahlý komplex sa nachádza na Tyrrhenskom pobreží, v prekrásnom zálive v blízkosti mestečka Briatico. Je obklopený nádhernou stredomorskou zeleňou s rôznymi druhmi paliem.

Poloha:
komplex sa nachádza 100 metrov od súkromnej pláže, asi 17 kilometrov od nádherného historického mestečka Tropea a asi 45 kilometrov od letiska Lamezia Terme.
Hotel:

ubytovanie je v pavilónoch v hotelových izbách na prízemí a na 1. poschodí. Od pláže ich delí pobrežná komunikácia. V komplexe sa nachádza bazén, bar, reštaurácia s výhľadom na more, recepcia, parkovisko, tenisový kurt, diskotéka, detský klub. V amfiteátri sa konajú animačné programy v talianskom jazyku.

Izby:

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu, trezor, minichladničku, sušič na vlasy, terasu alebo balkón.

Stravovanie:
hotelová časť - all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas obeda a večere voda, červené a biele víno, čapované pivo, nealkoholické čapované nápoje. Bar na pláži k dispozícii v čase 9.00 - 18.30 hod. (len nealko nápoje) a centrálny bar v čase 9.00 - 22.00 hod. (káva, čaj, nealkoholické čapované nápoje, čapované pivo, červené a biele víno, prosecco, ľadové drte, jednoduché občerstvenie). Alkoholické nápoje len v centrálnom bare - Limoncello, Amaro Kroton, Vermouth Bianco a Rosso, alkoholický a nealkoholický nápoj Green Garden.
Pláž:

z jemného piesku a malých kamienkov s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene, bar na pláži.

Doprava:

letecká

Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Sicília - je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej historické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní a obchodíkov so suvenýrmi.

Liparské ostrovy - výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli.

Nočné Stromboli - lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad na svah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami. 

Bližšie informácie Vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo Vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
 KALÁBRIA
Na konci zálivu Polikastro na úpätí Apeninského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Medzi zeleňou prírodného parku Pollino a modrými vodami Tyrrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Kalábrie. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tejto oblasti jedno z najhostinnejších miest na talianskom pobreží. Oblasť sa vyznačuje teplým podnebím už od apríla, pričom ešte v októbri je stále príjemne teplo. Kalábriu si zamilujú všetci, ktorí majú radi prekrásnu prírodu, život plný tradícií a usmievavých a pohostinných ľudí. Pobyty s leteckou dopravou sú realizované s odletom z Bratislavy a Košíc do Lamezia Therme. Let trvá približne 2 hodiny. 
BRIATICO
Letovisko Briatico leží na pobreží nazývanom Costa degli Dei, v lokalite Capo Vaticano. Až doteraz sa dochovali dve z piatich veží stredovekého hradu na pobreží. V mestečku Briatico sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. Z Briatica nie je ďaleko ani do historického mestečka Pizzo, obľúbenej Tropey, alebo do mestečka Zambrone. Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 30 min.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (38.7222410000, 16.0463910000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento