Hodnotenie klientov:  9
* * *
Individuálne

Hotel Atene

Taliansko - Lido di Jesolo
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Zrenovovaný klimatizovaný menší hotel s výbornou polohou v centrálnej časti letoviska, len 20 m od vlastnej hotelovej pláže, za dobrú cenu. Plážový servis v cene.
Poloha:
hotel sa nachádza na Via Bafile, 20 m od pláže, medzi Piazza Brescia a Piazza Mazzini, v centrálnej časti strediska.
Hotel:
recepcia, klimatizovaná reštaurácia, bar s otvorenou terasou, parkovanie pre hostí zdarma na hotelovom parkovisku s obmedzenou kapacitou, požičovňa bicyklov. Wi-Fi zadarmo v priestoroch hotela. Malý psík zdarma.
Izby:
príjemne a pekne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (môže byť aj poschodová posteľ), každá izba má balkón, SAT TV, telefón, trezor, sušič na vlasy a kúpeľňu s WC a sprchovacím boxom, klimatizáciu.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetu, večere výber z menu a šalátový bufet. Možnosť doobjednať obedy.
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre deti, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) v cene pobytu.
Doprava:
individuálna, autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.4990510000, 12.6279600000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri