Hodnotenie klientov:  9.6
* * * +
Individuálne

Hotel Mirafiori

Taliansko - Lido di Jesolo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

obľúbený kvalitný hotel s výbornou polohou a príjemným personálom priamo na pláži, v tichej časti strediska Lido di Jesolo.

Poloha:

hotel sa nachádza na pláži, na Via Altinate vo východnej časti, asi 2 km od centra strediska. Oficiálna kategória hotela je 3*.

Hotel:
recepcia, reštaurácia s veľkou terasou, bar, bazén pre deti aj dospelých s ležadlami a slnečníkmi, výťah, priestranné hotelové parkovisko pre hotelových hostí zdarma. Wi-Fi zadarmo na recepcií hotela, požičovňa bicyklov (zdarma do vyčerpania kapacity). Malé domáce zvieratá sú vítané (za poplatok 5€/deň).
Izby:
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, každá izba má balkón, SAT TV, klimatizáciu, telefón, minibar, trezor a kúpeľňu s WC.
Stravovanie:
polpenzia- raňajky formou bufetu, večere výber z menu. Možnosť doobjednať obedy.
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) v cene pobytu.
Doprava:
individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45,5145340000, 12,6758940000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri