Hodnotenie klientov:  9.5
* * *
Individuálne

Hotel Strand

Taliansko - Lido di Jesolo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Obľúbený menší rodinný hotel s výbornou polohou priamo na pláži a zároveň v pokojnejšej časti Lido di Jesolo, Centro Ovest. Hotel bol v roku 2018 zrekonštruovaný. V okolí je možnosť nákupov, zábavy, športu.
Poloha:
na ulici Via Dalmazia, neďaleko Piazza Marconi, priamo na pláži a pár krokov od obchodov, barov a reštaurácií, s dobrým prístupom ku zábavným atrakciám. V blízkosti sa nachádza pláž Bau Bau Beach pre majiteľov psov a ich miláčikov, kde možu stráviť spolu príjemné chvíle na pláži.
Hotel:
recepcia, klimatizovaná reštaurácia, bar, terasa s výhľadom na more, parkovisko s obmedzenou kapacitou, Wi-Fi v priestoroch hotela zdarma.
Izby:
zrekonštruované moderné dvojlôžkové s možnosťou až 2 prísteliek (obmedzený počet), sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, sprchou a WC, SAT TV, telefónom, klimatizáciou (v cene), trezorom, balkónom. Poplatok za detskú postieľku a malé domáce zviera sa platí na mieste. jenolôžkové izby nie sú v tomto hoteli k dispozícii.
Stravovanie:
raňajky formou bohatého bufetu sú podávané na terase s výhľadom na more, večere výber z menu, šalátový bufet z čerstvej aj varenej zeleniny. Možnosť doobjednať si obedy.
Pláž:
piesočnatá priamo pred hotelom, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník a dve ležadlá) je zahrnutý v cene za pobyt. V blízkosti sa nachádza aj pláž pre psíkov Bau Bau Beach.
Doprava:

individuálna alebo autobusová.

Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5064400000, 12.6505730000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento