Hodnotenie klientov:  10
* * * +
Individuálne

Hotel San Remo

Taliansko - Palmová riviéra - San Remo

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel sa nachádza v tichšom prostredí, svojou výbornou polohou a vybavením, je predurčený k bezproblémovej dovolenke plnej relaxu bez starostí. Výborná strava a piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora poteší nie len milovníkov dobrého jedla, ale aj rodiny s deťmi, či klientov túžiacich po oddychu.
Poloha:
približne 30 m od pláže. Hotel od pláže delí len zelený park plný paliem a pínii. Živé strediska Alba Adriatica je vzdialené 4 km a do San Benedetta trvá cesta približne 15 minút autom.  
Hotel:
recepcia, reštaurácia, výťah, bar, parkovisko, záhrada, požičovňa bicyklov, Wi-Fi pripojenie.  V dôsledku situácie Covid-19, môžu byť klienti vyzvaní k noseniu rúšok v interiéri hotela.
Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), sušičom na vlasy a trezorom. Izby typu Easy majú balkón a nachádzajú sa v depandansoch, 30 m od hlavnej budovy. Izby typu Classic majú balkón, elektrické žalúzie. Izby typu Mare majú terasu s priamym výhľadom na more, elektrické žalúzie, chladničku s minibarom a plážovými osuškami.
Stravovanie:
soft all inclusive - raňajky formou švédskych stolov ponúkajú sladké i slané pečivo, teplé nápoje (káva, mlieko, čokoláda), džúsy a ovocné šťavy. Na obedy a večere sa podávajú predjedlá a zeleninové šaláty formou švédskych stolov, 1. a 2. chod sú servírované výber z 3 menu. Počas obedov a večere je možné konzumovať víno, vodu, pivo a nealko. Voda je k dispozícii počas celého dňa. Možnosť doobjednať stravu pre vegetariánov a pre najmenších. Hotel pravidelne organizuje gastronomické večery. V bare od 11:30 do 23:00 je možné objednať kávu, čaj, ananásový a pomarančový džús, popoludňajší zákusok a vodu.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, detské ihrisko, plážový servis je zahrnutý v cene pobytu.   
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
soft all inclusive
Fakultatívne výlety:

TALIANSKY VEČER U „STARÉHO MAJSTRA OLIVÁRA“
Príjemná večera u miestnych výrobcov olivového oleja spojená s degustáciou fantastického olivového oleja, olív a iných olivových špecialít vyrobených priamo na farme. Po večeri si môžete vychutnať pravú nefalšovanú taliansku zábavu na farmárskom dvore. V sprievode miestnych mladších aj starších talianov a živej hudby sa naučíte miestne tančeky, a samozrejme nebude chýbať ani lahodné talianské víno.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
MESTEČKO  CAMPLI, OCHUTNÁVKA SYROV A TALIANSKYCH DOMÁCICH GURMÁNSKYCH ŠPECIALÍT
Poldenný  výlet do mestečka Campli, ktoré je zapísané v zozname najkrajších miest Talianska. Mestečko so 7.000 obyvateľmi je výnimočné Svätými schodmi, po ktorých sa dá vyjsť iba kľačiačky.  Mesto je známe aj svojou gurmánskou špecialitou, ktorou je „porchetta“ – pečené prasiatko.  Už desiatky rokov mesto usporadúva vždy v auguste na námestí oslavu tejto pochúťky, ktorej sa zúčastnia tisíce turistov.  ... a to, že je to skutočná lahôdka, budete môcť ochutnať aj vy ! Po prechádzke mestom bude nasledovať degustácia u miestnych  výrobcov syrov a domácej  mozzarelly a vína frizzante. Po ochutnávke sa presuniete sa na ďalší gazdovský dvor, kde vás už bude očakávať gazdiná s bohatou ochutnávkou jej domácej kuchyne v podobe  surovej šunky, olivového  oleja, zeleniny nakladanej v olivovom oleji, medu, marmelády, sezónnej zeleniny a ovocia. Počas celej ochutnávky bude podávané domáce víno  a vaše gurmánske putovanie zavŕšite  špeciálnym likérom.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
ACQUAPARK
Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku
Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátka.

RĺM  A VATIKÁN
Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra.   Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia.
Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka


Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o krajine a stredisku:
PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
Villa Rosa
Menšie pokojné stredisko nachádzajúce sa neďaleko väčšieho strediska Martinsicura či najznámejšieho strediska na Palmovej riviére San Benedetta del Tronta. Nádherné pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora a atrakcie pre deti predurčujú toto stredisko k ideálnej dovolenke pre rodiny s deťmi prípadne pre klientov, ktorí túžia po oddychu a pokojnej dovolenke. V stredisku sú dostupné obchodíky a menšia promenáda.  
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.8465480000, 13.9286650000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento