Hodnotenie klientov:  9.8
Individuálne

IL Triangolo

Taliansko - Palmová riviéra - Cologna Spiaggia
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderne zariadená rezidencia na pobreží Jadranského mora očarí nie len svojou výbornou polohou ale aj vybavením. Komplex pozostávajúci z dvoch budov a záhradky je doplnený vkusným bazénom s lehátkami. Len pár krokov od komplexu sa nachádza krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre všetky vekové kategórie.
Poloha:
100 m od piesočnatej pláže a približne 2 km od väčšieho centra.
Ubytovanie:

apartmány typu monolocal pre 2-3 osoby majú balkón, obývaciu izbu s jedálenským kútom, kuchynským kútom a dvomi rozkladacími lôžkami. Apartmány typu bilocal pre 2-4 osoby majú dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom a balkón. Trilocaly pre 4-6 osôb sú skladajú z dvoch dvojlôžkových spálni, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom a balkónom.     

Všetky typy apartmánov sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, sociálnym zariadením (WC, sprcha) a kuchynským kútom (kuchynská linka, varič, riad, chladnička). V rezidencii je dostupné Wi-Fi pripojenie (zdarma), bezplatné parkovanie a výťah (len v jednej budove). Apartmány nachádzajúce sa na prízemí majú predzáhradku.

Stravovanie:
bez stravy. Môžnosť stravovania v reštaurácii turistického komlexu IL Triangolo so zľavou 10%.
Pláž:
piesočnatá s drobnými kamienkami a s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v záhradnej časti turistického komlexu IL Triangolo v cene.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

RĺM  A VATIKÁN

Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra.   Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka

Informácie o krajine a stredisku:
Stredisko Cologna Spiaggia sa nachádza medzi letoviskami Roseto degli Abruzzi a Giulianova Lido na pobreží Jadranského mora. Od každého strediska je vzdialené len 2 km. Všetky tieto letoviská spája príjemná cyklistická trasa, ktorú môžete využiť na prechádzky, korčuľovanie či beh. Príjemné prostredie promenády dotvárajú vysoké palmy. Pokojné prostredie ponúka svojim návštevníkom príjemne strávenú dovolenku s možnosťou prechádzok do historického centra mestečka Roseto degli Abruzzi či za nákupmi do mestečka Giulianova. Milovníci prírody si rovnako prídu na svoje. V okolí sa nachádza niekoľko národných parkov.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.7350144221, 13.9807412209)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri