Hodnotenie klientov:  8.4
* * * *
Individuálne

Playa Martin

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Nedávno postavená, elegantne zariadená rezidencia si svojou polohou priamo na palmovej promenáde v stredisku Martinsicuro a vybavením podmaní každého návštevníka. Vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre náročných klientov.
Poloha:
30 m od pláže, v tichšej časti rušnejšieho centra.
Ubytovanie:
apartmány typu bilocal pre 2-4 osoby majú spálňu s manželskou posteľou a priestrannú obývaciu miestnosť, v ktorej sa nachádza rozkladací gauč, jedálenský kút, kuchynský kút (kuchynská linka, chladnička s malou mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnná rúra, riad). Apartmány typu trilocal pre 4-6 osôb majú dve dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť, v ktorej sa nachádza rozkladací gauč, jedálenský kút, kuchynský kút (kuchynská linka, chladnička s malou mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnná rúra, riad). Všetky apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením TV, trezorom, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou a klimatizáciou (v cene) s možnosťou doobjednania prístelky. V rezidencii je pre klientov dostupné Wi-Fi (v cene), práčovňa vybavená práčkou a výťah. Parkovacie miesta sa nachádzajú v podzemnej garáži a sú k dispozícii za poplatok v obmedzenom počte.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, požičovne bicyklov, športoviská (tenisové kurty, futbalové a basketbalové ihriská ) za poplatok.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

utorok: RÍM a VATIKÁN

Cena: 38,- €, deti do 10 rokov 28,-€    Celodenný výlet.  Odchod: San Benedetto  05:15

Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu si nezabudnite ráno zobrať sveter. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou na sprevádzanie Ríma v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka.


streda: ASCOLI PICENO A OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Cena: 20- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet.   Odchod: 17:00

Podvečerný výlet do hlavného mesta provincie Ascoli Piceno, stovežatého  mestečka zo 7. st.p.n.l. z travertínu. Mesto predstavuje kamenné bludisko plné jedinečnych rímskych ruín, palácov, románskych kostolov  a stredovekých uličiek charakteristických svojími fascinujúcimi nápismi ,ozdobnými  erbami a obdivuhodnými stĺpmi. Výlet spestríme návštevou rodinnej firmy, ktorá sa už desaťročia  zaoberá pestovaním olív a výrobou olivového oleja. Strávime u nich krásne chvíle pri bohatých ochutnávkach, ktoré určite nahradia večeru. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku - večeru  


streda: ACQUAPARK

Cena: 20,- €, deti do výšky 1 m. 10,- €    Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:35

Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie, prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli.

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátk  


streda: SULMONA, OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Cena: 30, - €, deti do 10 rokov 20,- €   Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:00

Starobylé mesto Sulmona sa nachádza v tieni monumentálneho Apeninského pohoria pri vrchu Majella. Okrem nádhérného prostredia  je známe na celom svete aj výrobou mandlí v cukre – tzv. CONFETTI. Aj princezná Kate s princom Williamom si ich vychutnávali na svojej svadbe. Pri návšteve Sulmony si nielen prezriete mesto, ale navštívite aj fabriku na výrobu confetti, dozviete sa o nich veľa zaujímavostí, techniku výroby ...a čo je najdôležitejšie ... môžete ich ochutnať. Cestou späť sa zastavíte u výrobcu olivového oleja na jeho bohatej ochutnávke. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku olivového oleja, návštevu múzea a ochutnávku confetti    


štvrtok: MESTEČKO GROTTAMARE A OCHUTNÁVKA VÍNA A SALÁMOV

Cena: 20,- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet. Odchod: San Benedetto  16:30

Podvečerný výlet do jedného zo stredovekých mestečiek na kopci, ktoré vytvárajú rozprávkový kolorit regiónu  Marche. Úzke uličky plné tajomných stredovekých zákutí vás privedú až k stredovekej veži odkiaľ uvidíte pobrežie Palmovej rivéri ako na dlani. Aby sme zvládli prechádzku rázovitým mestečkom, musíme sa posilniť najskôr aperitívom u miestneho vinára, kde navštívime nielen pivnicu s barikovými sudmi a dozvieme sa veľa o miestnych vínach, ale vínko pekne zdegustujeme a všetko to zajeme chlebom s miestnym olejom a domácou salámou. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu,chutnávku   


Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o krajine a stredisku:
PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
MARTINSICURO
Martinsicuro je pokojné prímorské mesto nachádzajúce sa na Jadranskej riviére, susediace s mestom San Benedetto del Tronto. Jemné zlatisté piesočnaté pláže, s pozvoľným vstupom do mora, vytvárajú ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. Pozdĺž celej pláže sú vysadené palmy a borovice. Nádherný výhľad na nekonečné more strieda okúzľujúca panoráma pohoria Appennín. Milovníci športov si rovnako prídu na svoje. V letovisku sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihriská. Promenáda pozdĺž pláže ideálna pre peších, korčuliarov či cyklistov, spája mesto Martinsicuro s ďalšími prímorskými strediskami Palmovej riviéry. Po zotmení sa v letovisku začína prebúdzať bohatý nočný život. Martinsicuro je ideálne miesto na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu.
Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri