Hodnotenie klientov:  8.4
* * * *
Individuálne

Playa Martin

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Nedávno postavená, elegantne zariadená rezidencia si svojou polohou priamo na palmovej promenáde v stredisku Martinsicuro a vybavením podmaní každého návštevníka. Vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre náročných klientov.
Poloha:
30 m od pláže, v tichšej časti rušnejšieho centra.
Ubytovanie:
apartmány typu bilocal pre 2-4 osoby majú spálňu s manželskou posteľou a priestrannú obývaciu miestnosť, v ktorej sa nachádza rozkladací gauč, jedálenský kút, kuchynský kút (kuchynská linka, chladnička s malou mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnná rúra, riad). Apartmány typu trilocal pre 4-6 osôb majú dve dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť, v ktorej sa nachádza rozkladací gauč, jedálenský kút, kuchynský kút (kuchynská linka, chladnička s malou mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnná rúra, riad). Všetky apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením TV, trezorom, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou a klimatizáciou (v cene) s možnosťou doobjednania prístelky. V rezidencii je pre klientov dostupné Wi-Fi (v cene), práčovňa vybavená práčkou a výťah. Parkovacie miesta sa nachádzajú v podzemnej garáži a sú k dispozícii za poplatok v obmedzenom počte.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, požičovne bicyklov, športoviská (tenisové kurty, futbalové a basketbalové ihriská ) za poplatok.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

utorok: RÍM a VATIKÁN

Cena: 38,- €, deti do 10 rokov 28,-€    Celodenný výlet.  Odchod: San Benedetto  05:15

Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu si nezabudnite ráno zobrať sveter. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou na sprevádzanie Ríma v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka.

streda: ASCOLI PICENO A OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Cena: 20- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet.   Odchod: 17:00

Podvečerný výlet do hlavného mesta provincie Ascoli Piceno, stovežatého  mestečka zo 7. st.p.n.l. z travertínu. Mesto predstavuje kamenné bludisko plné jedinečnych rímskych ruín, palácov, románskych kostolov  a stredovekých uličiek charakteristických svojími fascinujúcimi nápismi ,ozdobnými  erbami a obdivuhodnými stĺpmi. Výlet spestríme návštevou rodinnej firmy, ktorá sa už desaťročia  zaoberá pestovaním olív a výrobou olivového oleja. Strávime u nich krásne chvíle pri bohatých ochutnávkach, ktoré určite nahradia večeru. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku - večeru  

streda: ACQUAPARK

Cena: 20,- €, deti do výšky 1 m. 10,- €    Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:35

Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie, prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli.

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátk  

streda: SULMONA, OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Cena: 30, - €, deti do 10 rokov 20,- €   Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:00

Starobylé mesto Sulmona sa nachádza v tieni monumentálneho Apeninského pohoria pri vrchu Majella. Okrem nádhérného prostredia  je známe na celom svete aj výrobou mandlí v cukre – tzv. CONFETTI. Aj princezná Kate s princom Williamom si ich vychutnávali na svojej svadbe. Pri návšteve Sulmony si nielen prezriete mesto, ale navštívite aj fabriku na výrobu confetti, dozviete sa o nich veľa zaujímavostí, techniku výroby ...a čo je najdôležitejšie ... môžete ich ochutnať. Cestou späť sa zastavíte u výrobcu olivového oleja na jeho bohatej ochutnávke. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku olivového oleja, návštevu múzea a ochutnávku confetti    

štvrtok: MESTEČKO GROTTAMARE A OCHUTNÁVKA VÍNA A SALÁMOV

Cena: 20,- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet. Odchod: San Benedetto  16:30

Podvečerný výlet do jedného zo stredovekých mestečiek na kopci, ktoré vytvárajú rozprávkový kolorit regiónu  Marche. Úzke uličky plné tajomných stredovekých zákutí vás privedú až k stredovekej veži odkiaľ uvidíte pobrežie Palmovej rivéri ako na dlani. Aby sme zvládli prechádzku rázovitým mestečkom, musíme sa posilniť najskôr aperitívom u miestneho vinára, kde navštívime nielen pivnicu s barikovými sudmi a dozvieme sa veľa o miestnych vínach, ale vínko pekne zdegustujeme a všetko to zajeme chlebom s miestnym olejom a domácou salámou. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu,chutnávku   

Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o krajine a stredisku:
PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
MARTINSICURO
Martinsicuro je pokojné prímorské mesto nachádzajúce sa na Jadranskej riviére, susediace s mestom San Benedetto del Tronto. Jemné zlatisté piesočnaté pláže, s pozvoľným vstupom do mora, vytvárajú ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. Pozdĺž celej pláže sú vysadené palmy a borovice. Nádherný výhľad na nekonečné more strieda okúzľujúca panoráma pohoria Appennín. Milovníci športov si rovnako prídu na svoje. V letovisku sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihriská. Promenáda pozdĺž pláže ideálna pre peších, korčuliarov či cyklistov, spája mesto Martinsicuro s ďalšími prímorskými strediskami Palmovej riviéry. Po zotmení sa v letovisku začína prebúdzať bohatý nočný život. Martinsicuro je ideálne miesto na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.8831590000, 13.9202430000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri