Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Individuálne

Auriga

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
rezidencia AURIGA sa nachádza v  tesnej blízkosti hlavnej promenády s obchodmi, barmi a reštauráciami v stredisku Rivazzurra di Rimini, iba 60m od piesočnatej pláže.
Poloha:
na Viale Regina Margherita 143 v stredisku Rivazzurra di Rimini.
Ubytovanie:
v dome je výťah, recepcia, terasa, k dispozícii zdarma Wi-Fi pripojenie a požičovňa bicyklov. Všetky apartmány sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT TV a niektoré aj balkónom (na vyžiadanie). V apartmáne typu monolocal pre dve osoby je jedna miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím dvojlôžkom, v apartmáne typu bilocal pre 4-5 osôb je navyše ešte jedna spálňa s manželským dvojlôžkom.  Parkovanie auta je možné za poplatok 7 EUR/deň na vyhradenom parkovisku cca 200 m od domu.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
iba 60 m vzdialená piesočnatá vybudovaná pláž so slnečníkmi a ležadlami s pozvoľným vstupom do mora.Plážový servis za poplatok.
Doprava:
autobusová alebo individuálna.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0387030000, 12.6125070000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri