Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Hotel Ada

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemný zrekonštruovaný hotel v letovisku Rimini Marina Centro iba 120 m od piesočnatej pláže, asi 130 m od autobusovej zastávky, 900 m od žel. stanice. Do centra strediska je to približne kilometer.

Poloha:
na adrese G. Carducci 1, Rimini Marina Centro, iba asi 120 m od pláže a asi 1 km od centra strediska.
Hotel:
v hoteli sa nachádza recepcia, výťah, bar, reštaurácia, TV miestnosť, požičovňa bicyklov. Wi-Fi dostupné v spoločných priestoroch.
Izby:
dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, trezorom, SAT TV a balkónom.
Stravovanie:
raňajky formou bufetu, za doplatok možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu vrátane vody počas jedla /servírovaný výber z 3 prvých a 3 druhých chodov, ovocie, dezert, zeleninový bufet/.
Pláž:
piesočnatá pláž je vzdialená asi 120 m od hotela, plážový servis na mieste za poplatok.
Doprava:
autobusová alebo individuálna.
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0618500000, 12.5864230000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento