Hodnotenie klientov:  9.6
* *
Individuálne Autobusom

Hotel Arno

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný jednoduchý hotelík na tichom mieste s dobrou domácou kuchyňou, oficiálna kategória je 2*, ale úroveň ubytovania aj služieb zodpovedá 3*. V hoteli je možné ubytovať na jednej izbe až 6 osôb - vhodné pre rodiny so 4 deťmi.
Poloha:
na ulici Via Venezia 24 v stredisku Cesenatico, asi 15 min. chôdze od centra strediska a asi 350 m od piesočnatej pláže s toboganmi a bazénom pre deti. Vodný park s atrakciami pre deti Water Park Atlantica Cesenatico je asi 10 min. autom od hotela. V blízkosti sa nachádza aj príjemný zelený park Parco Levante.
Hotel:
v hoteli je k dispozícii recepcia, výťah, bar, reštaurácia, vonkajšia terasa, parkovisko pri hoteli zadarmo s obmedzenou kapacitou, detský kútik, požičovňa bicyklov za poplatok 2 EUR. Wi-Fi za poplatok 1 EUR/deň. Domáce zvieratá do max. 25 kg povolené za poplatok 5 EUR/deň. Detská postieľka za poplatok 7 EUR/deň.
Izby:
priestranné hotelové izby s možnosťou až 4 prísteliek (dve poschodové postele), sú vkusne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, TV, telefónom, Wi-Fi za poplatok a balkónom. 1. dieťa do 2 rokov na lôžku rodiča zdarma.
Stravovanie:
chutná plná penzia, raňajky, obedy a večere formou bufetu (raňajky sladké aj slané, obedy a večere pozostávajú z dvoch druhov prvého a dvoch druhov druhého chodu, zeleniny, dezertu či ovocia). V okrajových termínoch môžu byť obedy a večere servírované. V cene ku jedlám je aj nápoj - 0,5 l vody, 0,25 l vína alebo piva alebo nealko nápoja.
Pláž:
piesočnatá pláž asi 350 m od hotela, plážový servis v cene, na pláži bazén a tobogany pre deti.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
plná penzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.1939020000, 12.4094380000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri