Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Individuálne

Hotel Genty

Taliansko - Rimini - MARINA CENTRO

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Obľúbený hotel s príjemným personálom a dobrými službami, neďaleko pláže v stredisku Rimini Marina Centro, v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov.
Poloha:
iba 50 m od pláže, v časti strediska Marina Centro, na Via Regina Elena 52, v blízkosti promenády s barmi, stánkami a obchodmi.
Hotel:
recepcia s nepretržitou prevádzkou, internetový kútik, výťah, reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, biliard, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli a požičovňa bicyklov (za poplatok na mieste), vírivka, fitnescentrum, slnečná terasa, sauna, čistiareň, garáže s obmedzenou kapacitou za poplatok 8 EUR/deň.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ), majú sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, trezor, minibar, klimatizáciu, telefón, balkón a Wi-Fi pripojenie zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetu, možnosť doplatku za nápoje počas jedla 0,25 l vína alebo piva alebo nealka a 0,5 l vody a obedy /plná penzia možná v období 30.5. - 30.8./. 
Pláž:
piesočnatá upravená pláž priamo pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) za poplatok na mieste (8-15 EUR/deň) alebo v rámci doplatku (spolu s nápojmi k jedlu). Plážové uteráky za depozit na mieste.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0534680000, 12.5956860000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento