Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Hotel Panoramic

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemný moderný hotel s rodinnou atmosférou pár krokov od pláže a priamo pri pobrežnej promenáde v letovisku Viserba, vhodný pre páry i rodiny s deťmi.

Poloha:

50 m od pláže, 500 m od centra, na Viale Domenico Cimarosa, priamo pri pobrežnej promenáde.

Hotel:
recepcia, výťah, reštaurácia, bar, TV miestnosť, Wi-Fi v celom hoteli a požičovňa bicyklov zadarmo, čistiareň, vírivka na streche hotela v prevádzke podľa počasia, parkovisko s obmedzenou kapacitou.
Izby:
dvojlôžkové izby Corallo s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ), majú sociálne zariadenie, TV, trezor, klimatizáciu, telefón, Wi-Fi zdarma a za doplatok balkón, minibar, orientáciu na more a garantované parkovacie miesto. Izby typu Perla majú navyše minibar, sušič na vlasy a francúzsky balkón, a za doplatok klasický balkón, orientáciu na more a garantované parkovacie miesto.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou kontinentálneho bufetu, večere výber z menu, predjedlá formou bufetu. Za doplatok obedy (podávané aj na pláži) a nápoje počas jedla (0,5 l vody a 0,25 l vína).
Pláž:
piesočnatá pláž pred hotelom, plážový servis za poplatok na mieste alebo v rámci doplatku spolu s nápojmi.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0844055618, 12.5441597669)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri