Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Hotel Vittoria

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný hotel s výbornou polohou v centre strediska Riccone a zároveň blízko pláže.
Poloha:
v stredisku Riccione na ulici Gabriele d´Annunzio 29, v tichej lokalite ale zároveň v centre mesta, iba 80 m od pláže. Kúpele sú vzdialené asi 2,5 km, Via Cecarini asi 1 km.
Hotel:
v hoteli je k dispozícii recepcia, Wi-Fi v celom objekte, TV miestnosť, bar, výťah, reštaurácia, bazén s detskou časťou a vírivka pre 12 osôb (v prevádzke 1.6. - 20.9), záhrada, kongresová miestnosť, požičovňa bicyklov (na dve hodiny grátis), detský kútik, parkovisko za 14 EUR/deň s obmedzenou kapacitou asi 50 miest. Malé domáce zvieratá sú akceptované za poplatok 12 EUR/deň. Detská postieľka zadarmo.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek formou poschodovej postele sú vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, WiFi, telefónom, trezorom, SAT TV, minichladničkou. K dispozícii sú dva typy izieb - JUNIOR bez balkóna pre dve osoby a max. infanta, a EXECUTIVE s 2 prístelkami pre max. 4 osoby s balkónom a bočným výhľadom na morskú stranu.
Stravovanie:
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované s výberom zo 4 menu, predjedlo formou bufetu, dezert alebo ovocie, Za príplatok nápoje k jedlu 0,25 l vína alebo nealka a 0,5 l vody na osobu. Možnosť doobjednať servírované obedy vrátane nápojov.
Pláž:
upravená piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 80 m od hotela, plážový servis za doplatok na mieste alebo v rámci príplatku.
Doprava:
individuálna, autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0092620000, 12.6520860000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento