Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne

Rodi

Taliansko - Rimini
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
hotel  rekonštruovaný v roku 2014 s rodinnou atmosférou na pokojnom mieste nedaľeko piesočnatej pláže a píniového hája v stredisku Cervia.
Poloha:
asi 200 m od pláže na Viale Abruzzi 116 v stredisku Cervia, asi 400 m od centra mestečka. Autobusová zastávka sa nachádza asi 200 m od hotela, železničná stanica asi 4 km. Cervia je vzdialená asi 30 m južne od Ravenny a 30 km severne od Rimini, v susedstve známeho strediska Cesenatico, vodný park Atlantica Cesenatico je 8 min. autom od hotela.
Hotel:
v hoteli je recepcia, reštaurácia, bar, TV miestnosť. Wi-Fi  v spoločných priestoroch hotela. Hosťom je k dispozícii aj bazén asi 250 m od hotela a hotelové parkovisko do vyčerpania kapacity v cene.
Izby:
dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (poschodová posteľ) sú vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, trezorom a balkónom.
Stravovanie:

polpenzia, raňajky kontinentálne  formou bufetu, večere servírované - výber z menu (prvý a druhý chod), zeleninový bufet, dezert. Počas jedla v cene voda, víno alebo pivo, pre deti nealkoholický nápoj.Na požiadanie bezlepková strava.

Pláž:
hotelová pláž asi 200 m od hotela, plážový servis za poplatok na mieste 7 EUR/deň.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
Letovisko Cervia je asi 900 km od Bratislavy a 30 km južne od Ravenny, v susedstve letoviska Cesenatico, kde sa nachádza populárny vodný park Water Park Atlantica Cesenatico. Necelých 50 km južne od Cervie leží známe San Marino a 30 km historické centrum  RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.2271630000, 12.3778300000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri