Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Letecky

Yalihan Aspendos

Turecko - Avsallar

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Menší hotel je situovaný v stredisku Avsallar s rozľahlou záhradou a dlhou piesočnatou plážou. Klientom ponúka príjemné prostredie na strávenie pohodovej dovolenky. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov všetkých vekových kategórií hľadajúcich bezstarostný pobyt v menšom rezorte.
Poloha:
priamo na pláži, 3,5 km od delfinária Sealanya, 22 km od strediska Alanya, a 43 km od historického mesta Side a asi 108 km od letiska v Antalyi. Neďaleko od hotela sú k dispozícii obchody so širokými možnosťami nákupov.
Hotel:
hotelový komplex pozostávajúci z hlavnej 3-poschodovej budovy a vedľajších depandansov v prostredí bohatej zelenej záhrady. Klientom je k dispozícii vonkajšia recepcia, hlavná reštaurácia s vnútorným i vonkajším sedením, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne. Hlavný bazén so šmykľavkou a detský bazén, miniklub a detské ihrisko, fitnescentrum a rôzne aktivity – plážový volejbal, plážový futbal, mini basketbal, stolný tenis, šípky, tenis (nočné osvetlenie, požičanie príslušenstva za poplatok). Obchody, internetová kaviareň, čistiareň, trezor na recepcii, služby lekára, kaderník a fotograf za poplatok. Turecké kúpele zdarma, wellness centrum, masáže a iné procedúry za poplatok. Klienti sa môžu zabaviť počas pobytu dennými a večernými animáciami. Pre deti je zas pripravený večerný bufet a minidisko. Wi-Fi pripojenie v celom areáli zdarma.
Izby:
jednoducho zariadené dvojlôžkové izby s orientáciou na more s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), minibar (denne plnený vodou), klimatizáciu za poplatok, telefón, SAT TV, balkón.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočná polievka. Počas dňa sú pre klientov v ponuke lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky, turecké gözleme, zmrzlina a cukráreň. Importované alkoholické nápoje, koktaily, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy a všetky nápoje po 24. hod. sú za poplatok.
Pláž:
krásna šíra súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodné pre rodiny s deťmi. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma, matrace a plážové osušky za poplatok. Široká ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  

AVSALLAR/INCEKUM
Ponúka šíre pláže s jemným pieskom a drobnými kamienkami, malebné výhľady na útesy a šíre more. Nachádza sa približne 20 km západne od Alanye a je vhodné pre rodiny s deťmi. Nájdete tu množstvo obchodov, barov, kaviarní, reštaurácií, ponúka množstvo rôznorodých aktivít. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 1 hod. 55 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.6178670000, 31.7703980000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento