Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Letecky

Charm Beach Hotel

Turecko - Bodrum - BODRUM/AKYARLAR
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Menší hotelový komplex s terasou, bazénom a krásnym výhľadom na more zaručí príjemnú atmosféru pokojnej dovolenky priamo na nepreplnenej pláži s ponukou vodných športov.
Poloha:
priamo na piesočnatej pláži v časti Bodrum-Akyarlar, 25 km od mesta Bodrum a 7 km od mestečka Turgutreis. Od letiska vzdialený 60 km.
Hotel:
hotelový komplex ponúka 24-hodinovú recepciu s lobby, hlavnú reštauráciu, tureckú à la carte reštauráciu (nápoje za poplatok), 3 bary (na pláži, na terase, pri bazéne), cukráreň, trezor na recepcii, Wi-Fi dostupné v lobby, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, vodnú gymnastiku, biliard a vonkajší amfiteáter s večernými animáciami. Za poplatok vodné športy, masáže, píling, salón krásy, spa, kaderník a služby práčovne. Večerná diskotéka s nápojmi za poplatok.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, alebo rodinné izby na vyžiadanie s oddelenou spálňou. Každá izba s vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, sušič na vlasy, WC), s balkónom alebo terasou, SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaná perlivá, neperlivá voda a cola). Trezor za poplatok (približne 2€ za deň).
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7:00 -10:00), obedy (13:00 - 14:30), večere (19:30 - 21:30), poobedný snack na pláži (12:30 - 17:00), káva, čaj a sušienky (12:00 - 17:00), turecký chlieb gözleme (11:00 - 17:00), domáce alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 23:00 v cene.
Pláž:
prevažne piesočnatá pláž pri vstupe s kamienkami, all inclusive plážový bar. Slnečníky, ležadlá v cene a plážové osušky za depozit.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Efez – celodenný výlet so zastávkou v Selçuku. Návštevníci si prezrú dom Panny Márie na hore Koressos. Efez bol domovom jedného zo siedmich divov sveta – Artemidinho chrámu a patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta na svete. Súčasťou komplexu je známa Celziova knižnica, Veľké divadlo, Hadriánov chrám. 

Pamukkale – celodenný výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Návšteva pozostatkov antického Hierapolisu a v prípade záujmu možnosť vykúpať sa v Kleopatrinom kúpeli – termálna liečivá voda v troskách Hierapolisu. Obed je zahrnutý v cene výletu. 

Dalyan – celodenný výlet, obed je zahrnutý v cene výletu. Plavba člnom po rieke Dalyan zahrňuje návštevu bahenných kúpeľov a eko-pláže Iztuzu (Turtle Beach) – pláž, kde ohrozený druh korytnačky kareta kladie svoje vajíčka. Transfer autokarom z Bodrumu do Dalyanu trvá cca 2 hod. 50 min.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistých vodách Egejského mora. Počas plavby je podávaný obed.

Jeep safari – výlet na terénnych autách, počas ktorého spoznáte typické turecké dedinky ukryté v horách. Obed je zahrnutý v cene výletu.

Potápanie – potápanie v priezračných vodách Egejského mora, výlet vhodný pre začiatočníkov i skúsenejších potápačov. Obed v cene výletu.  

Informácie o krajine a stredisku:

TURECKO: hlavné mesto: Ankara počet obyvateľov: 66,5 mil. rozloha: 814.500 km2 časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru mena: turecká líra úradný jazyk: turecký. Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné,  Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

BODRUM: Za posledných 50 rokov sa z malej rybárskej dedinky premenil Bodrum na vyhľadávanú a veľmi obľúbenú dovolenkovú destináciu, ktorá si zachovala svoje pôvodné čaro. Preslávený svojimi trblietavými, azúrovo modrými Egejskými vodami na jednej strane a zelenými vrchmi na druhej, ponúka skvelý odpočinok. Rovnako nezaostáva ani v kultúrnej oblasti, keďže toto miesto je druhým domovom spisovateľov, umelcov a hudobníkov. Dovolenkovú atmosféru dotvára aj pestrý nočný život. Vo voľnom čase si môžete vybrať z množstva aktivít akými sú napr. návšteva starovekého hradu z 15. storočia, múzea námorníctva, či dedinky kultúry a umenia Dibeklihan ale aj vodné športy a potápanie. Letisko je vzdialené od mesta Bodrum asi 36 km.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.9645261173, 27.2709150933)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri