Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Lyra Resort

Turecko - Kizilagac

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový komplex, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a klubových viliek, sa nachádza priamo na pláži s rozľahlou záhradou a mólom s možnosťou slnenia. Rezort s kvalitnými službami, ktorý ponúka hosťom nespočetné množstvo aktivít a atrakcií, je vhodný pre páry ako i rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel priamo na pláži v stredisku Kizilagac, 10 km od mesta Manavgat a 15 km od historického mesta Side, asi 75 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
vstupná hala s recepciou a lobby barom, niekoľko ďalších barov ako snack bar pri bazéne aj na pláži, vitamínový bar (za poplatok), Amphi bar, Lyssa disco bar. Hlavná reštaurácia s možnosťou vonkajšieho sedenia a 5 a la carte reštaurácií (turecká, talianska, ázijská, mexická, rybia). Hlavný vonkajší bazén, bazén so 6 šmykľavkami, dva detské bazény a vnútorný bazén. Hostia môžu využiť turecké kúpele, saunu a parný kúpeľ zdarma, masáže, píling a iné procedúry za poplatok. Volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, ihrisko pre deti, stolný tenis, šípky, boccia, šach, tenis (nočné osvetlenie za poplatok, požičanie príslušenstva za depozit). Denné animácie pri bazéne, miniklub, večerné animácie pre deti aj dospelých, diskotéka. Služby za poplatok – lekár, fotograf, kaderník, čistiareň, biliard, trampolína, videohry, internetová kaviareň, opatrovanie detí, vodná fajka, požičovňa áut. Možnosť využiť hotelový autobus, ktorý hostí odvezie do blízkeho nákupného centra Lyra Park vzdialeného 800 m od hotela.
Izby:
priestranné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (pevné lôžko a rozkladacie kreslo) v hlavnej budove alebo klubových vilkách (za hlavnou hotelovou budovou), majú vlastné sociálne zariadenie (vaňa, WC, sušič na vlasy), minibar (denne doplnený o nealkoholické nápoje, vodu a pivo), trezor a Wi-Fi na izbe zdarma, súpravu na prípravu kávy a čaju, SAT TV a balkón. Rodinné a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
formou ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočný bufet a snack. Počas dňa občerstvenie v snack baroch – zákusky, zmrzlina, hotdog a turecké placky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a vybrané importované alkoholické nápoje zdarma.
Pláž:
piesočnatá pláž s prímesou kamienkov pri vstupe do mora. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.  

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  

KIZILAGAC
Je vzdialené od mesta Manavgat približne 14 km a necelých 20 km od historického mestečka Side. Atmosféru dotvára množstvo obchodíkov, reštaurácií, taverien a zábavných podnikov. Môžete navštíviť aj neďaleké mestečko Manavgat s povestnou tržnicou. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 1 hod. 30 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.7178810000, 31.5467820000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri