Hodnotenie klientov:  8.1
* * * * *
Letecky

Pine Bay Holiday Resort

Turecko - Kusadasi

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový komplex s aquaparkom v súkromnom zálive je obklopený nádhernou prírodou. Ponúka kvalitné ubytovanie, vynikajúce služby a tú pravú dovolenkovú atmosféru.
Poloha:
plážový hotelový rezort sa rozprestiera na ploche 419 000 m² v súkromnom zálive. Centrum mesta Kusadasi je vzdialené 5 km.
Hotel:
hotelový komplex pozostáva z deväťposchodovej hlavnej budovy a 7 radov nízkopodlažných budov. V komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou a zmenárňou, 7 výťahov, niekoľko reštaurácií, 5 à la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred), spolu 11 barov (plážový, bar pri bazéne, Sunset bar otvorený non-stop atď.), cukráreň, zmrzlináreň, 4 vonkajšie bazény (hlavný, relaxačný, bazén so šmykľavkami, detský), vnútorný bazén, aquapark. Denné a večerné animácie, rozmanité večerné programy a tanečné šou, športové aktivity – ranná a vodná gymnastika, aerobik, strečing, joga, tanec, boccia, fitnescentrum, tenisové kurty, plážový volejbal, kanoe, lukostreľba, šípky, minigolf, vodné športy v bazéne zdarma. Wellness centrum – turecké kúpele, vírivka, sauna a vnútorný bazén zdarma, masáže, píling, manikúra, pedikúra a kozmetika za poplatok. Pre deti miniklub (4 - 7 rokov), detský klub (8 – 11 rokov), junior klub (12 – 17 rokov), detské ihrisko, minidisko. Za poplatok služby lekára, kaderníctvo, salón krásy, čistiareň, fotograf. Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.  
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo dvojlôžkové superior izby s 2 prístelkami vhodné max. pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa. Na vyžiadanie rodinné izby, ktoré majú dve samostatné izby – max. pre 3 dospelé osoby a 2 deti. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bohatých bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie - snacky, hamburgery, zmrzlina a koláčiky, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, káva a čaj, nočný bufet.
Pláž:
piesočnatokamienková, miestami kamenné podložie, k dispozícii 2 kamenná móla na slnenie, dva plážové bary. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Bohatá ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Efez – patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta sveta – pozostatky Artemidinho chrámu, Amfiteáter, Celziova knižnica, Hadriánov chrám. V blízkosti Efezu sa na hore Koressos nachádza dom Panny Márie, kde po Ježišovej smrti prežila posledné roky svojho života.
Pamukkale – celodenný výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter a továreň na výrobu kobercov.
Izmir – prehliadka historických pamätihodností mesta, nákupy, krátka plavba a nezabudnuteľná návšteva akvária, ktoré fascinuje dospelých i deti.
Kusadasi – výlet do centra mesta za pamiatkami, nákupmi a zábavou. Nezabudnuteľná prechádzka uličkami a krásna vyhliadka na celé mesto.
Delfinárium – vystúpenie delfínov a tuleňov s profesionálnymi cvičiteľmi nadchne deti i dospelých.
Lodný výlet – plavba loďou pozdĺž pobrežia a kúpanie v krištáľovo čistom mori.      

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 30 min. do Izmiru

mena: turecká líra úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy do Izmiru - let trvá približne 2 hod. 30 min.

KUSADASI
Kusadasi leží na brehu Egejského mora v západnej časti Turecka, 75 km od medzinárodného letiska v Izmire, neďaleko známeho Efezu. Stredisko Pamucak 7 km západne od mesta Selcuk a 12 km od mesta Kusadasi je známe svojim veľkým bazárom a často navštevovanou mešitou zo 14. storočia. Stredisko Long Beach dostalo svoje meno vďaka 18 km dlhej pláži, ktorú si rozdelilo niekoľko hotelov a reštaurácií, je vzdialené od Kusadasi 6 km. Kusadasi je rušné mesto s veľkou tržnicou, plné barov, reštaurácií, kde život pulzuje do neskorých nočných hodín. Let z Bratislavy do Izmiru trvá 2 hodiny 30 minút a transfer z letiska do Kusadasi približne 1 hodinu.  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (37.9121320000, 27.2653320000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento