Hodnotenie klientov:  8.1
* * * * *
Letecky

Pine Bay Holiday Resort

Turecko - Kusadasi
Prvé voľné termíny
Všetky termíny a ceny
Hotelový komplex s aquaparkom v súkromnom zálive je obklopený nádhernou prírodou. Ponúka kvalitné ubytovanie, vynikajúce služby a tú pravú dovolenkovú atmosféru.
Poloha:
plážový hotelový rezort sa rozprestiera na ploche 419 000 m² v súkromnom zálive. Centrum mesta Kusadasi je vzdialené 5 km.
Hotel:
hotelový komplex pozostáva z deväťposchodovej hlavnej budovy a 7 radov nízkopodlažných budov. V komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou a zmenárňou, 7 výťahov, niekoľko reštaurácií, 5 à la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred), spolu 11 barov (plážový, bar pri bazéne, Sunset bar otvorený non-stop atď.), cukráreň, zmrzlináreň, 4 vonkajšie bazény (hlavný, relaxačný, bazén so šmykľavkami, detský), vnútorný bazén, aquapark. Denné a večerné animácie, rozmanité večerné programy a tanečné šou, športové aktivity – ranná a vodná gymnastika, aerobik, strečing, joga, tanec, boccia, fitnescentrum, tenisové kurty, plážový volejbal, kanoe, lukostreľba, šípky, minigolf, vodné športy v bazéne zdarma. Wellness centrum – turecké kúpele, vírivka, sauna a vnútorný bazén zdarma, masáže, píling, manikúra, pedikúra a kozmetika za poplatok. Pre deti miniklub (4 - 7 rokov), detský klub (8 – 11 rokov), junior klub (12 – 17 rokov), detské ihrisko, minidisko. Za poplatok služby lekára, kaderníctvo, salón krásy, čistiareň, fotograf. Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.  
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo dvojlôžkové superior izby s 2 prístelkami vhodné max. pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa. Na vyžiadanie rodinné izby, ktoré majú dve samostatné izby – max. pre 3 dospelé osoby a 2 deti. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bohatých bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie - snacky, hamburgery, zmrzlina a koláčiky, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, káva a čaj, nočný bufet.
Pláž:
piesočnatokamienková, miestami kamenné podložie, k dispozícii 2 kamenná móla na slnenie, dva plážové bary. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Bohatá ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:
Kusadasi – výlet do centra mesta za nákupmi a zábavou. Efez – poldenný alebo celodenný výlet.
Efez - patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta na svete. Staroveké zachovalé mesto vystavuje na obdiv amfiteáter, Celziovu knižnicu, Hadriánov chrám a mnohé iné. Dom Panny Márie vzdialený 9 km od Selcuku, kde po Ježišovej smrti Svätý Jozef skryl Pannu Máriu v dome na hore Koressos, kde dožila svoj život. Toto miesto bolo vyhlásené za sväté Vatikánom v roku 1967.
Bazilika Svätého Jána jedného z 12 Kristových apoštolov.Ján venoval celý svoj život šíreniu kresťanstva, bol pochovaný na hore Ayasolulk. Malý kostol bol postavený na mieste jeho hrobu po jeho smrti. Počas vlády v období éry Byzantskej ríše, kráľ Justinián (527-565) nariadil kostol zväčšiť. Bol dokončený v krátkom časovom období, pri jeho otvorenií sa konal veľký obrad. Kostol má nádherný dvor obklopený stĺpami. Sirince sa nachádza 8 km východne od okresu Selçuk Izmire neďaleko slávnych ruín Efezu, na kopci uprostred viníc, ovocných sadov, broskyňových a olivových hájov. Domy v Sirince sa skladajú zo starých gréckych domov rekonštruovaných iba v súlade so súčasnými požiadavkami na dodržiavanie miestnej architektúry. Olivové oleje produkované v Sirince sú najlepšie olivové oleje vyrábané na juhu Egejského mora. Kraj známy pre svoje ovocné vína. Obec má tiež dve zrúcaniny Grécky kostol v Sirince získal celosvetovú slávu, keď sa turisti hrnuli do dediny v decembri 2012, aby boli svedkami mayskej Apokalypsy - konca sveta a dočkať sa novej éry, mystici veria jeho "pozitívnu energiu" ktorá mala pomôcť katastrofu prežiť.
Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 30 min. do Izmiru

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

EGEJSKÁ RIVIÉRA Kusadasi leží na brehu Egejského mora v západnej časti Turecka, 75 km od medzinárodného letiska v Izmire, neďaleko slávneho Efezu. Stredisko Pamucak západne 7 km od mesta Selcuk a 12 km od mesta Kusadasi je známe svojim veľkým bazárom a často navštevovanou mešitou zo 14. storočia. Stredisko Long Beach dostalo svoje meno vďaka 18 km dlhej pláži, ktorú si rozdelilo niekoľko hotelov a reštaurácií, je vzdialené od Kusadasi 6 km. Kusadasi je rušné mestečko s veľkou tržnicou, plné barov, reštaurácií, kde život pulzuje do neskorých nočných hodín. Let z Bratislavy do Izmiru trvá 2 hodiny 30 minút a transfer z letiska do Kusadasi približne 1 hodinu.

Zobraziť na mape (37.9121320000, 27.2653320000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento