Hodnotenie klientov:  10
* * * * * +
Letecky

Hotel Titanic Beach Lara

Turecko - Lara

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderný hotelový komplex postavený v tvare legendárnej lode prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. Ponúka nádhernú dovolenku s tematickou architektúrou, elegantnou výzdobou, príjemnou atmosférou a kvalitnými službami. Oficiálna kategória hotela je 5*.
Poloha:
hotel priamo na pláži v stredisku Lara, ktoré je vzdialené asi 10 km od letiska v Antalyi a 12 km od centra Antalye.
Hotel:
hotelový komplex pozostáva z 9-poschodovej hlavnej budovy a piatich vedľajších nízkopodlažných budov. Vstupná hala s recepciou, lobby bar 10.00 - 24.00 h, bowling bar otvorený 24 h, reštaurácia s vnútorným aj vonkajším sedením, 4 à la carte reštaurácie (nutná rezervácia, za poplatok), cukráreň, bar pri bazéne, amfiteáter, aquapark, 3 vonkajšie bazény, 2 vnútorné bazény, detský bazén so šmykľavkami. Denné a večerné animácie, športové aktivity – ranná a vodná gymnastika, step-aerobik, boccia, fitnescentrum, tenisové kurty, basketbal, futbal, plážový volejbal, vodné športy v bazéne zdarma, ostatné aktivity (bowling, biliard, hracie automaty) za poplatok. Wellness centrum – turecké kúpele, sauna, vírivka a vnútorný bazén zdarma, masáže, píling a iné procedúry za poplatok. Pre deti miniklub (4 – 12 rokov), juniorklub (12 – 17 rokov), detské ihrisko a večerná minidisko. Za poplatok služby lekára, kaderníctvo, salón krásy, čistiareň, fotograf, obchody. Wi-Fi pripojenie v celom areáli zdarma.
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek. Rodinné izby vo vedľajšej budove majú dve samostatné izby oddelené dverami. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie - snacky, zmrzlina a koláčiky, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, káva a čaj, nočný bufet.
Pláž:
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Privátne altánky na móle s obsluhou za poplatok. Bar na pláži. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov.
Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.  
Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 
Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.
Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

LARA
Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8551918953, 30.8616990744)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento