Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
*****

Hotel Titanic Beach Lara

Turecko - Lara
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Moderný hotelový komplex postavený v tvare legendárnej lode, ktorý klientom ponúka dokonale strávenú dovolenku v hoteli s tematickou architektúrou, elegantnou výzdobou, príjemnou atmosférou a kvalitnými službami. Odporúčame najmä pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela je 5*.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
hotel priamo na pláži v stredisku Lara, ktoré je vzdialené asi 10 km od letiska v Antalyi a 12 km od centra Antalye.
Hotel
-
hotelový komplex pozostáva z 9-poschodovej hlavnej budovy a piatich vedľajších nízkopodlažných budov. Vstupná hala s recepciou, lobby bar 10.00 - 24.00 h, bowling bar otvorený 24 h, reštaurácia s vnútorným aj vonkajším sedením, 4 à la carte reštaurácie (nutná rezervácia, za poplatok), cukráreň, bar pri bazéne, amfiteáter, aquapark, 3 vonkajšie bazény, 2 vnútorné bazény, detský bazén so šmykľavkami. Denné a večerné animácie, športové aktivity – ranná a vodná gymnastika, step-aerobik, boccia, fitnescentrum, tenisové kurty, basketbal, futbal, plážový volejbal, vodné športy v bazéne zdarma, ostatné aktivity (bowling, biliard, hracie automaty) za poplatok. Wellness centrum – turecké kúpele, sauna, vírivka a vnútorný bazén zdarma, masáže, píling a iné procedúry za poplatok. Pre deti miniklub (4 – 12 rokov), juniorklub (12 – 17 rokov), detské ihrisko a večerná minidisko. Za poplatok služby lekára, kaderníctvo, salón krásy, čistiareň, fotograf, obchody. Wi-Fi pripojenie v celom areáli zdarma.
Izby
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek. Rodinné izby vo vedľajšej budove majú dve samostatné izby oddelené dverami. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie - snacky, zmrzlina a koláčiky, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, káva a čaj, nočný bufet.
Pláž
-
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Privátne altánky na móle s obsluhou za poplatok. Bar na pláži. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku
-
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

LARA
Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Video
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Praha, zámky a hrady
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Česko a Rakúsko
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri