Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * *
Letecky

Club Hotel Turan Prince

Turecko - Side - Kizilagac

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Rozsiahly hotelový komplex ponúka neuveriteľnú škálu voľnočasových, relaxačných, zábavných či športových aktivít. Má jeden z najväčších aquaparkov v Turecku, vlastný lunapark, menšiu ZOO a najrôznejšie športoviská.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na pláži v stredisku Kizilagac, asi 15 km od historického mestečka Side a asi 75 km od letiska v Antalyi.
Ubytovanie:
recepcia, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie, cukráreň, lobby bar, bar pri bazéne a niekoľko ďalších barov, vnútorný a vonkajšie bazény, olympijský bazén, detské bazény, jacuzzi, ležadlá a slnečníky pri bazénoch, lunapark, aquapark, minizoo. Wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sauny zdarma (masáže a iné procedúry za poplatok), fitnescentrum, futbalové a basketbalové ihrisko, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, amfiteáter. Hotel organizuje animácie a profesionálne vystúpenia, živú hudbu, rôzne športové aktivity ako lukostreľba, boccia, šípky, vodná gymnastika, vodné pólo a iné. Pre deti je pripravený miniklub, herňa, detské ihrisko. Za poplatok je k dispozícii nákupná zóna, služby práčovne, lekár, fotograf, požičovňa automobilov aj konferenčné miestnosti. Wi-Fi pripojenie zdarma v celom areáli hotela.
Izby:
elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa) v hlavnej budove a v klubových vilkách. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (voda a nealkoholické nápoje), trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy. Rodinné mezonetové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera, polnočná polievka. Občerstvenie počas dňa - koláčiky, ovocie, šaláty, pizza, zmrzlina, turecké placky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive podávané 24 hodín v cene. Vybrané importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
Pláž:
krásna šíra piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou miestami s prímesou kamienkov. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži sú zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.7279950000, 31.5282620000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento