Hodnotenie klientov:  7.5
* * * *
Letecky

Defne Garden

Turecko - Side - Kumköy

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Defne Garden je situovaný priamo na krásnej šírej piesočnatej pláži v obľúbenom stredisku Kumköy, ktoré je vzdialené len asi 6 km od historického mesta Side. Hotel je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a pokojnú atmosféru v príjemnom prostredí s ponukou nákupných možností v blízkosti hotela.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Kumköy, asi 6 km od Side, 11 km od strediska Manavgat a 59 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
vstupná hala s recepciou a lobby barom, TV miestnosť, internetová miestnosť (pre hostí nad 16 rokov), reštaurácia s vnútorným i vonkajším sedením, a la carte reštaurácia (1x za pobyt zdarma), bar pri bazéne. V areáli hotela môžu hostia využiť bazén, bazén so šmykľavkami, fitnescentrum, tenis, plážový volejbal, boccia, šípky a ľahké denné animácie. Pre deti je pripravený miniklub (4 - 6 rokov), detský bazén a ihrisko. Wellness centrum – turecké kúpele a sauna, iné procedúry za poplatok. Vo večerných hodinách ponúka hotel večerné animácie, živú hudbu, rôzne vystúpenia. Služby čistiarne a lekára za poplatok. Hotel má vlastnú biofarmu produkujúcu mäsové a mliečne výrobky rôznych druhov, ktoré sú servírované hotelovým hosťom na bufetových stoloch. Wi-Fi na recepcii, v lobby a v priestoroch baru pri bazéne a na pláži zdarma.
Izby:
príjemne a účelne zariadené izby s možnosťou jednej prístelky s vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), centrálnou klimatizáciou, stropným ventilátorom, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom (voda a minerálna voda denne dopĺňaná) a balkónom. Rodinné izby s maximálnou obsadenosťou 4 dospelé osoby a 1 dieťa sú zložené z dvoch izieb oddelených posuvnými dverami.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby podávané v rámci all inclusive od 10:00 do 24:00. Popoludňajšie občerstvenie – káva, čaj a typické miestne koláčiky. Importované alkoholické nápoje, zmrzlina a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok.
Pláž:
obľúbená piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8017990000, 31.3561110000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri