Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Hotel Silence Beach Resort

Turecko - Side - Kizilagac

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rozsiahly hotelový komplex tvorí hlavná budova, záhradné vilky a klubová budova, kde svojim klientom ponúka širokú a rozmanitú škálu relaxačných, zábavných či športových aktivít. Priamo na pláži so svojim aquaparkom a lunaparkom je vhodným miestom na strávenie aktívnej rodinnej dovolenky.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Kizilagac, asi 13 km od mesta Manavgat, asi 15 km od Side a 75 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
recepcia, lobby bar otvorený 24 h, hlavná reštaurácia, 5 à la carte reštaurácií (za poplatok, nutná rezervácia vopred), à la carte raňajky za poplatok, detský bufet, cukráreň, kaviareň, bar pri bazéne a niekoľko ďalších barov. Vonkajší plavecký bazén, detský bazén, oddychový bazén a niekoľko ďalších bazénov, aquapark, lunapark (4 voľné vstupenky/izba). Športové aktivity – futbal, tenis (príslušenstvo za poplatok), šípky, stolný tenis, mini futbal, plážový volejbal, vodné pólo, basketbal, boccia, fitnescentrum. Denné a večerné animácie pre deti aj dospelých, miniklub, amfiteáter. Turecké kúpele a sauna zdarma, ostatné procedúry za poplatok. Ostatné aktivity za poplatok – bowling, biliard, herňa, služby lekára a fotografa, internetová kaviareň, osvetlenie ihrísk, obchody, kaderníctvo, čistiareň, požičovňa áut.
Izby:
dvojlôžkové štandard izby s možnosťou jednej prístelky v hlavnej budove, vo vilkách alebo v klubovej budove s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchový kút, sušič na vlasy), centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (voda a nealkoholické nápoje denne dopĺňané), trezorom a Wi-Fi pripojením. Rodinné izby v hlavnej budove alebo vilkách, ktoré tvoria dve samostatné izby s jednou kúpeľňou sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Popoludňajšie snacky – koláčiky, ovocie, šaláty, turecké placky, zmrzlina. Miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj. Ostatné importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
Pláž:
šíra pieskovo-kamienková pláž. Plážový bar, slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:
Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov.  
Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.  
Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 
Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.
Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.
Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.7298328024, 31.5273860000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri