Hodnotenie klientov:  9.2
* * * * *
Letecky

Side Royal Palace Hotel & Spa

Turecko - Side - EVRENSEKI
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Elegantný hotel, otvorený v roku 2016, ponúka klientom všetky služby potrebné na prežitie krásnej dovolenky – moderné ubytovanie, príjemné prostredie, kvalitné služby špičkového hotela,  blízkosť nákupných možností a pieskovej pláže. Vhodný nielen pre páry, ale aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel v stredisku Evrenseki, 260 m od vlastnej pláže, na ktorú sa dostanete príjemnou prechádzkou alebo hotelovým  mikrobusom, ktorý premáva každých 15 minút. Od centra Side je vzdialený 7 km a od strediska  Manavgat asi 10 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar otvorený 24 h, hlavná reštaurácia s vnútorným a vonkajším sedením, tri à la carte reštaurácie (medzinárodná, rybia a turecká), bar na pláži a pri bazéne, írsky bar, cukráreň, diskotéka. Hostia majú k dispozícii vnútorný a vonkajší bazén a detský vnútorný a vonkajší bazén, tri vonkajšie šmykľavky, fitnescentrum, wellness centrum – turecké kúpele, sauna, za poplatok masáže a vybrané procedúry. Pre deti je k dispozícii miniklub, minidiskotéka a  detské ihrisko. Športové aktivity - boccia, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, vodný aerobik. Za poplatok je k dispozícii lekár, čistiareň odevov, kaderníctvo, 24-hodinová izbová služba a obchody. Animácie pre deti a dospelých denne. Wi-Fi pripojenie a internetový kútik zdarma.
Izby:
dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky, na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami (max.  pre 4 dospelé osoby) a izby s priamym vstupom do bazéna. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchový kút, sušič na vlasy), SAT TV, minibarom s denne dopĺňanými nealkoholickými nápojmi, pivom a vodou, telefónom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma.
Stravovanie:

ultra all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, polnočné občerstvenie, občerstvenie počas dňa - koláčiky, káva, čaj, zmrzlina, gözleme, snacky v bare pri bazéne a na pláži, ovocie. Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci ultra all inclusive, vybrané importované alkoholické nápoje a ovocné šťavy podávané na raňajkách v cene.

Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Na pláži výber vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:
Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8081630000, 31.3480170000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri