Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
LAST MINUTE
*****

Side Royal Palace Hotel & Spa

Turecko - Side - EVRENSEKI
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Elegantný hotel postavený v štýle paláca ponúka klientom moderné ubytovanie, príjemné prostredie, kvalitné služby špičkového hotela s ultra all inclusive, blízkosť nákupných možností a piesočnatej pláže v stredisku Evrenseki. Vhodný nielen pre páry, ale aj rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
hotel v stredisku Evrenseki oblasť Side v Turecku, 400 m od vlastnej pláže, na ktorú sa dostanete príjemnou prechádzkou alebo hotelovým mikrobusom, ktorý premáva každých 30 minút. Od centra Side je vzdialený 7 km a od strediska  Manavgat asi 10 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, lobby bar, bar pri bazéne (otvorený 24 h), hlavná reštaurácia s vnútorným a vonkajším sedením, 2 à la carte reštaurácie (medzinárodná a turecká), írsky bar, cukráreň, diskotéka. Hostia majú k dispozícii vonkajší bazén so šmykľavkami, relaxačný a detský bazén, fitnescentrum, wellness centrum – turecké kúpele, sauna, za poplatok masáže a vybrané procedúry. Animácie pre deti i dospelých,  miniklub a detské ihrisko. Športové aktivity - boccia, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, vodný aerobik. Za poplatok je k dispozícii lekár, čistiareň odevov, kaderníctvo, 24-hodinová izbová služba a obchodná pasáž. Wi-Fi pripojenie v celom areáli hotela a na pláži zdarma. Amfiteáter, bar pri bazéne, cukráreň, relaxačný a detský bazén klienti využívajú v areáli hotela Side Royal Style. Okrem hlavnej reštaurácie v čase raňajok a večerí klienti zdieľajú všetky služby spoločne v oboch hoteloch.
Izby
-
dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky disponujú vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), SAT TV, minibarom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi, pivom a vodou), telefónom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom. Rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami (max. pre 4 dospelé osoby) a izby s priamym vstupom do spoločného bazéna sú na vyžiadanie.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed a večera. Občerstvenie počas dňa - koláčiky, káva, čaj, zmrzlina, ovocie, turecké placky, snacky v bare pri bazéne a na pláži, ovocie, polnočný snack. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje zdarma. Ostatné importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Plážový bar v rámci ultra all inclusive zdarma. Na pláži výber vodných športov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Apúlia letecky
Letecky 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Okruh severným Talianskom
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzska rivéra
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri