Hodnotenie klientov:  7.5
* * * +
Individuálne

Depandance Ad Turres

Chorvátsko - Crikvenica

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Zrekonštruovaný komplex je situovaný v svahoch borovicového lesíka, na okraji živého kúpeľného mestečka Crikvenica, ľahko dostupného prechádzkou aj vláčikom. Blízke adrenalínové a lanové centrum poteší aj mladších dovolenkárov.
Poloha:
asi 2 km od centra Crikvenice (dostupné aj prázdninovým vláčikom) a približne 500 m od pláže. 
Vybavenie:

wifi, bazén, parkovisko

Hotel:
komplex pozostáva z hotela Ad Turres – hlavnej budovy a 10 pavilónov, je postavený vo svahu pod magistrálou a na pláž vedie zvažujúca sa cestička. K dispozícii je recepcia v hlavnej budove (trezor za poplatok), Wi-Fi na recepcii zdarma, nestrážené bezplatné parkovisko, centrálna reštaurácia, TV miestnosť, vonkajší bazén so sladkou vodou a slnečnou terasou, ležadlá a slnečníky za poplatok. V blízkosti sú tenisové kurty, minigolf, stolný tenis a živá hudba na terase hotela Omorika.  
Izby:
iba v pavilónoch – zrenovované klimatizované dvojposteľové izby s možnosťou až dvoch prísteliek s kúpeľňou (sprcha, WC), sušič na vlasy a LCD TV. Väčšina izieb má balkón (za príplatok).
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v centrálnej reštaurácii, počas večere čapované nápoje (voda, pivo, víno a nealko - lokálnej výroby). Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.
Pláž:
upravená kamienková pláž pozvoľne zvažujúca sa do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok) – v blízkosti piesočnatá pláž s detským ihriskom (vstup za poplatok).
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Vrbnik - plavba loďou na ostrov Krk. Návšteva historického mestečka postaveného na skalnom útese. Úzke uličky pozývajú k romantickým peším prechádzkam a návšteve miestnych vinárstiev a vinoték.

 

Ostrov Rab -plavba výletnou loďou na ostrov Rab. V historickom jadre mesta Rab môžete navštíviť reštaurácie, kaviarne, umelecké galérie a obchodíky so suvenírmi.

   

Národný park Plitivce - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.

 

Fish Piknik - celodený výlet loďou pozdĺž pobrežia, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami: Poreč, Vrsar, Limski fjord, Rovinj a Crveni otok spojená s kúpaním sa. Na lodi sa podáva obed - ryba a domáce víno.

Informácie o krajine a stredisku:

Chorvátsko

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.  


Crikvenica 

Rozprestiera sa cca 40 km južne od Rijeky a známa je širokými kamienkovými plážami pozvoľne sa zvažujúcimi do mora. Crikvenica je aj pojmom v európskej kúpeľnej turistike, keďže morská voda je tu vhodná na liečenie astmy, bronchitídy a reumatických ochorení.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.1891300000, 14.6789440000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento