Hodnotenie klientov:  7.7
* * * +
Autobusom Individuálne

Depandance Ad Turres - depandance

Chorvátsko - Crikvenica
Novozrekonštruovaný komplex (sezóna 2018/19) je situovaný v svahoch borovicového lesíka, na okraji živého kúpeľného mestečka Crikvenica, ľahko dostupného prechádzkou aj vláčikom. Blízke adrenalínové a lanové centrum poteší aj mladších dovolenkárov.
Poloha:
asi 2 km od centra Crikvenice (dostupné aj prázdninovým vláčikom) a približne 500 m od pláže. 
Vybavenie:

wifi, bazén, parkovisko

Hotel:
komplex pozostáva z hotela Ad Turres – hlavnej budovy a 10 pavilónov, je postavený vo svahu pod magistrálou a na pláž vedie zvažujúca sa cestička. K dispozícii je recepcia v hlavnej budove ( trezor za poplatok), Wi-Fi na recepcii zdarma, nestrážené bezplatné parkovisko, centrálna reštaurácia, TV miestnosť, vonkajší bazén so sladkou vodou a slnečnou terasou. V blízkosti sú tenisové kurty, minigolf, stolný tenis a živá hudba na terase hotela Omorika.  
Izby:
iba v pavilónoch – zrenovované klimatizované dvojposteľové izby s možnosťou jednej prístelky s kúpeľňou (sprcha, WC), sušič na vlasy a LCD TV. V ponuke izby s francúzskym oknom alebo balkónom za príplatok.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v centrálnej reštaurácii.
Pláž:
upravená kamienková pláž pozvoľne zvažujúca sa do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok) – v blízkosti piesočnatá pláž s detským ihriskom (vstup za poplatok).
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik 

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

CRIKVENICA

Rozprestiera sa cca 40 km južne od Rijeky a známa je širokými kamienkovými plážami pozvoľne sa zvažujúcimi do mora. Crikvenica je aj pojmom v európskej kúpeľnej turistike, keďže morská voda je tu vhodná na liečenie astmy, bronchitídy a reumatických ochorení.

Zobraziť na mape (45.1891300000, 14.6789440000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri