Hodnotenie klientov:  7.5
* *
Individuálne

Depandance Ad Turres - depandance

Chorvátsko - Crikvenica
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Komplex Ad Turres je situovaný vo svahu v prostredí borovicových stromov, na okraji kúpeľného mesta Crikvenica, vhodný pre nenáročných klientov.
Poloha:
asi 2 km od centra a približne 500 m od pláže.
Vybavenie:

wifi, bazén, parkovisko

Hotel:
starší hotelový komplex pozostáva z hotela Ad Turres – hlavnej budovy a 12 pavilónov, a je postavený v kopci pod magistrálou. K dispozícii pre klientov ubytovaných v pavilónoch je recepcia v hlavnej budove, Wi-Fi v recepcii zdarma, centrálna reštaurácia, TV miestnosť, kolkáreň, otvorený bazén so slnečnou terasou a ležadlami (obmedzený počet). V blízkosti športové centrum hotela Omorika s tenisovými kurtami.
Izby:
iba v pavilónoch - jednoducho a pôvodne zariadené dvojposteľové izby s možnosťou jednej prístelky. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC). V ponuke izby s francúzskym oknom alebo s balkónom za príplatok.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v centrálnej klimatizovanej reštaurácii, v cene nápoje k večeri.
Pláž:
upravená kamienková pláž pozvoľne zvažujúca sa do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok) – v blízkosti piesočnatá pláž s detským ihriskom (vstup za poplatok).
Doprava:

autobusová, individuálna

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik 

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

CRIKVENICA

Rozprestiera sa cca 40 km južne od Rijeky a známa je širokými kamienkovými plážami pozvoľne sa zvažujúcimi do mora. Crikvenica je aj pojmom v európskej kúpeľnej turistike, keďže morská voda je tu vhodná na liečenie astmy, bronchitídy a reumatických ochorení.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri