Hodnotenie klientov:  9
Letecky

Paríž pre deti letecky

FRANCÚZSKO - Paríž

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

 

Paríž - Disneyland

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet z Viedne do Paríža, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k brehom Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m, relax v areáli parku. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, celodenná zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho a množstvo atrakcií. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev podľa vlastného výberu v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, skutočnej ponorke, akváriu či filmové predstavenie v oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame de Paris, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady a palác Luxembourg. Presun do štvrte Butte aux Cailles - ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej pouličnej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Odlet z Paríža do Viedne.

V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň,  5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS), orientačná cena vstupov 130 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 125 EUR/3 noci.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento