Hodnotenie klientov:  9
Letecky

Paríž pre deti letecky

FRANCÚZSKO - Paríž

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rýchly popis:

4-dňový letecký zájazd zameraný na najväčšie atrakcie pre našich najmladších klientov. Všetky deti (veľké, aj malé) sa potešia návšteve Disneylandu, užijú si nezabudnuteľnú plavbu po Seine pod Eiffelovou vežou, vychutnajú si prehliadku Múzea vedy a techniky a budú skúmať umelecké očné klamy na múroch historických domov a uvidia najväčšie atrakcie metropoly Francúzska. Paríž pre deti je rozhodne skvelou odmenou pre snaživých školákov, či oddychovkou pre dospelých, ktorí sa radi na pár dní vrátia do detských čias.


Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

 

Paríž - Disneyland


COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet z Viedne do Paríža, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k brehom Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m, relax v areáli parku. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, celodenná zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho a množstvo atrakcií. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev podľa vlastného výberu v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, skutočnej ponorke, akváriu či filmové predstavenie v oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame de Paris, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady a palác Luxembourg. Presun do štvrte Butte aux Cailles - ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej pouličnej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Odlet z Paríža do Viedne.

V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, podpalubná batožina, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os., palivový príplatok 25 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň), orientačná cena vstupov 130 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 150 EUR/3 noci.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento