Hodnotenie klientov:  9.7
Letecky

Paríž pre deti

FRANCÚZSKO - Paríž
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Paríž - Disneyland

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet do Paríža, transfer z letiska, ubytovanie, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k pobrežiu Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho, celodenný pobyt na atrakciách. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, ponorke, akváriu či oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Vyzdvihnutie batožiny, transfer na letisko, prílet do Viedne.

V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň – Paríž – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 40 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri