Last Minute

Paríž pre deti letecky

Prázdninový letecký zájazd do Paríža zameraný na najväčšie atrakcie pre našich najmladších klientov s nezabudnuteľnou návštevou zábavného parku Disneyland, plného rozprávkových bytostí a sveta fantázie. Program
od 1 089 € 969 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

  • 17.08. - 20.08.

    So - Ut 3 noci
    • VIE
    • raňajky
    cena s poplatkami za os. 1 089,00 € 969,00 €

V cene sú zahrnuté

3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, 1x príručná batožina 8 kg/os., 1x podpalubná batožina 23 kg/os., transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky 220 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 6 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, vstup do Disneylandu (objednaný vopred) 76 - 80 EUR/os. (12 r. +), 70 - 74 EUR/os. (do 12 r.), orientačná cena ostatných vstupov 80 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 165 EUR/3 noci. Batožinové limity: v prípade zmeny leteckej spoločnosti si CK vyhradzuje právo na ich zmenu.

Program zájazdu

2. deň 3. deň 4. deň 1. deň
Prílet do Paríža, transfer z letiska, odloženie batožiny. Návšteva múzea voskových figurín – Grévin, v ktorom je vystavených okolo 450 voskových figurín známych osobností, ale tiež scény z histórie Francúzska a významné okamihy z dejín 20. storočia. Svoje meno nesie podľa sochára, karikaturistu a tvorcu divadelných kostýmov Alfreda Grévina, ktorý spolupracoval pri tvorbe prvých masiek významných osobností. Krátka prehliadka Haussmannského bulváru. Prestavbu mesta za Druhého cisárstva nariadil práve prefekt Haussmann, aby v meste vytvoril širokú spojovaciu os. Zakončenie dňa nezabudnuteľnou plavbou po rieke Seine, ktorá ponúka pohľad na mnohé významné pamiatky a budovy z inej perspektívy.
Raňajky, presun do jedného z najnavštevovanejších zábavných parkov v Európe – Disneylandu. Zábavný park Disneyland je nezabudnuteľný zážitok pre deti aj dospelých a počas jeho celodennej návštevy budete mať možnosť stretnúť všetky rozprávkové bytosti zo sveta Walta Disneyho. Budete si môcť pozrieť rozprávkové sprievody, vystúpenia a vyskúšať rôzne atrakcie. Zábavný park sa skladá z piatich tematicky zameraných častí. Ako prvou prejdete Main Street, ktorá zobrazuje staré americké mestečko z čias, keď Walt Disney bol ešte chlapec. Nasleduje Fantasyland, miesto, kde Disneyho postavičky z príbehov a rozprávok ožívajú. Stretnúť tu môžete Snehulienku a sedem trpaslíkov, zažijete let s Petrom Panom a Alica vás zoberie do krajiny zázrakov. V krajine divokého západu zažijete jazdu banským vláčikom, plavbu historickým parníkom po Mississippi, indiánsku dedinu. V Adventureland sa stretnete s pirátmi z Karibiku. Svet budúcnosti zažijete v Discoveryland, kde sa stretnete aj s hračkami z Toy story.
Raňajky, presun do Parc de la Vilette, návšteva plná dobrodružstiev v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, ponorke, akváriu či oceľovej guli La Géode. Prechádzka mestom cez bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady. Návšteva monumentálnej Eiffelovej veže. Návrat do hotela.
Raňajky, presun do ulíc 13. parížského obvodu, kde možno vidieť ukážky umeleckej tvorby na múroch domov. Vyzdvihnutie batožiny, transfer na letisko, odlet do Viedne.

Zmena programu vyhradená.

Informácie o krajine a stredisku

Paríž

Informácie o krajine a stredisku

Francúzsko

Najväčšia krajina Európskej únie, domov bagiet a vína, rodisko modernej republiky, dejisko románov Victora Huga, miesto pretkané spojením dobrých ľudí, dobrého jedla a dobrej zábavy. Očarí svojou jedinečnou atmosférou a romantickým prostredím. Pre milovníkov rušných metropol je Paríž ako stvorený, vinári ocenia vinice v oblasti Bordeaux či Burgundska, pokoj pri mori nájdete na Azúrovom pobreží, šíre levanduľové polia Vás očaria v Provensálsku. Na rieke Loire sa rozkladá komplex atraktívnych zámkov s prepracovanými kvetinovými parkami, v Normandii sa vydáte po stopách druhej svetovej vojny. Francúzsko nesmie chýbať na zozname žiadneho správneho cestovateľa!

Naši partneri